X

+10
Udostępnij
menu Menu
#twitter#śmieszne#agoesports#ago#eslmp#peet#stream#gif#clutch#mp5

Oświadczenie Sprout

@sproutGG
W odniesieniu do ostatniej informacji: innocent jest częścią Sprout i jest związany z nami kontraktem. Reprezentuje naszą organizację i należy do naszego obecnego składu. Regarding the recent news: @innocentcs is part of Sprout and is under contract with us. He is representing our organization and is part of our current line-up.
+13
comments

NIP zagra na finałach ESL Pro League 7

@denniscsgod
Po wygranej z North na Inferno jesteśmy pewni wyjazdu do Dallas! GG WP! Confirmed at Dallas after the inferno win vs @TheNorthIsHere GG WP!
+3
comments

RandomRambo wygrywa 1v4 z samym deaglem

+1
comments

Tarik gra w "Czyj to frag?"

+2
comments

To zagranie drakenowi nie wyszło :)

+3
comments

Space Soldiers wygrywa GG:Origin

Space Soldiers wygrywa GG:Origin
Zdjęcie: ELEAGUE

Space Soldiers wygrywa GG:Origin

Tureckie Space Soldiers zwyciężyło w turnieju GG:Origin i zapewniło sobie wyjazd na IEM Sydney. Na swojej drodze do triumfu Turcy pokonali Gambit oraz Virtus.pro, a w finale słabsze okazało się duńskie Heroic, które musi zadowolić się nagrodą pieniężną w wysokości 5 000$. W obecnie rozgrywanym spotkaniu o trzecie miejsce i 3 500$ Virtus.pro walczy z HellRaisers.
+1
comments

Lowel potwierdza nowy team z innocentem w składzie

@lowelcs
Jest tak, jak mówi HLTV, chcemy stworzyć taką drużynę. Dalej szukamy piątego, rozmawiamy z kilkoma organizacjami, ale jesteśmy wciąż otwarci na oferty. As hltv says we want to make this team, we are still looking for a 5th player and talking with some orgs but we are still open to offers.
+3
comments

AGO powalczy o awans na Dreamhack Open Austin

AGO powalczy o awans na Dreamhack Open Austin
Zdjęcie: ESL

AGO powalczy o awans na Dreamhack Open Austin

Po udanych kwalifikacjach do Dreamhack Open Tours AGO Esports będzie miało kolejną okazję, by pojawić się na turnieju z tej serii. Polacy otrzymali zaproszenie do zamkniętych kwalifikacji Dreamhack Open Austin. Turniej główny z pulą nagród 100 000$ odbędzie się na początku czerwca, a rywalami w walce o awans będą Imperial, GODSENT, Fragsters oraz cztery ekipy z otwartych eliminacji.
+4
comments