X

+10
Udostępnij
menu Menu
#twitter#śmieszne#ago#agoesports#eslmp#stream#gif#peet#clutch#mp5

Innocent ponownie nieobecny w składzie Sprout

Innocent ponownie nieobecny w składzie Sprout
+7
comments

m0E ma powody do złości. Przeciwnik broi bombę przy 1vs4!

+1
comments

Idealny flesz i... ACE!

+1
comments

TACO i reszta Teamu Liquid na ostatniej prostej do Marsylii

TACO i reszta Teamu Liquid na ostatniej prostej do Marsylii
+5
comments

MSL i jego myśli o nieobecności w Marsylii

@MSLcsgo
Słaba sprawa, że nie jedziemy do Marsylii, zwłaszcza gdy ma się w myśli wygranie 5vs3, które nas od tego występu dzieliło. Uważam jednak, że to w tym momencie dobre dla nas, nie mamy jeszcze wystarczająco mocnej puli map i mamy 30 dni na poprawę! Feels bad not going to Marseille, especially thinking about that we just needed to win a 5v3 and we was there. But I think Its the best for us right now, we dont have a strong enough mappool yet and now we have 30 days to fix that!
+4
comments

Wyczerpująca podróż RUSHa i Cloud9

@RUSH
Właśnie zakończyliśmy nasz długi lot i spałem tylko godzinę. Ostatni lot Monachium -> Marsylia... będzie ciężko utrzymać się dziś na nogach. Just finished our long flight and slept for only 1 hour. Last flight is Munich -> Marseilles... gonna be a struggle to stay up 2daY.
+6
comments

Na`Vi w drodze na DH Marsylia

Na`Vi w drodze na DH Marsylia
+7
comments

m0E o 15-latku, który zakwalifikował się do FPL-a

@m0E_tv
To pewnie będzie niepopularne, ale dzieciak, który właśnie zakwalifikował się do FPL-a, rozegrał 15 meczów w 16 godzin. To nie jest zdrowe i nie obchodzi mnie ile ktoś ma lat. FACEIT, a także ESEA, muszą znaleźć lepszy sposób na zapraszanie ludzi do najwyższej ligi, tak, żeby uniknąć nałogowego grania. This will probably be unpopular, but the kid who just qualified for fpl played 15 matches in 16 hours. That is not healthy i dnt care how old you are. Face it as well as esea have to find a better way to invite ppl to the higheat rank that doesnt involve binge playing.
+52
comments