X

+10
Udostępnij
menu Menu
#eslbh#cac2018#twitter#dhsummer#ggleague#śmieszne#faze#aktualizacja#clutch#ace

ropz wciąż nie wierzy, że zagra razem z idolem swojej młodości w jednej drużynie

@ropzicle
Mówiąc bardziej poważnie, dalej uważam, że to niezwykle dziwne, że kiedyś byłem tym dziesięciolatkiem oglądającym fragmovie i instrukcje od n0thinga, a nastęną rzeczą, o której wiecie, to że gram w międzynarodowym turnieju z tym samym gościem, którym przez długi czas pragnąłem zostać. on a more serious note, i still find it extremely odd that i was once this 10 year old kid watching fragmovies and EG tutorials from @n0thing and the next thing you know i'm playing in an international tournament alongside with the same dude i wanted to be for a very long time
+40
comments

Kolejne zmiany w Pompa Team! Repo oraz NEEX poza składem

Kolejne zmiany w Pompa Team! Repo oraz NEEX poza składem
+15
comments

Flick STOMPA

+8
comments

olofmeister jeszcze niegotowy na powrót - zastąpi go cromen

olofmeister jeszcze niegotowy na powrót - zastąpi go cromen
+27
comments

Dzikie taktyki PLE

+4
comments

neL o aktualnej sytuacji na francuskiej scenie

@neLendirekt
EnVyUs umarło, niektórzy może zostaną razem dla miejsc na turniejach, ale Happy nie będzie dalej z nimi grał, z tego, co wiem. Więc tak, prawdopodobnie będzie mix starego EnVyUs, xmsa, SIXERA i projekt Lamberta z mistou oraz poloxem. Przynajmniej na razie. Nic nie jest ustalone, zmienia się każdego dnia. EnVyUs is dead, some might stick together for slots but Happy won't play with them anymore as far as I know. So yeah, probably gonna be a mix between old EnVyUs, xms, sixer and the Lambert project with mistou & polox. At least for now. Nothing is decided, it changes everyday.
+7
comments

Twist był bliski dołączenia do NiP-u?

@neLendirekt
Wiedziałem, że draken był blisko przeniesienia na ławkę, ale słyszałem o Twiście, nie Lekr0. Jestem zaskoczony tym ruchem! I knew about draken close to the bench but I heard about Twist, not lekr0. Interestingly surprised by the move!
+6
comments

Lekr0 zastępuje drakena w Ninjas in Pyjamas

Lekr0 zastępuje drakena w Ninjas in Pyjamas
Zdjęcie: DreamHack

Lekr0 zastępuje drakena w Ninjas in Pyjamas

Organizacja NiP ogłosiła, że doszło do zmian w drużynie CS:GO. Wraz z dniem dzisiejszym William “draken” Sundin został odsunięty od składu. Miejsce 22-letniego snajpera zajmie Jonas “Lekr0” Olofsson , który jeszcze do niedawna reprezentował barwy innej szwedzkiej formacji - fnatic. Jak informuje zarząd NiP-u, powodem zmiany były różnice między zawodnikami, zarówno w grze, jak i osobiste.
Pierwsze zmagania odświeżonego zespołu będziemy mieli okazję obejrzeć już w następnym tygodniu podczas CS:GO Asia Championship w Szanghaju.

Skład Ninjas in Pyjamas:
- f0rest
- dennis
- REZ
- GeT_RiGhT
- Lekr0
+19
comments