X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu totalbet
Sponsor serwisu totalbet
#faceitmajor#twitter#statystyki#fnatic#śmieszne#astralis#faze#big#mibr#navi

PRIDE wygrywa z EnVyUs Academy

PRIDE wygrywa z EnVyUs Academy
Zdjęcie: Maciej Kołek

PRIDE wygrywa z EnVyUs Academy

PRIDE rozegrało kolejne spotkanie w ramach europejskiej ligi ESEA MDL Season 28. Tym razem Orły podjęły EnVyUs Academy (mistou, Polox, Happy, Lambert, SIXER). Polska formacja pokonała Francuzów na mapie Cache wynikiem 16 do 7.
+1
comments

Hyper tłumaczy zmiany w Pompa Teamie

Hyper tłumaczy zmiany w Pompa Teamie
+10
comments

Problemy zdrowotne repo

Problemy zdrowotne repo
+7
comments

brax pokazuje świetnego one way'a

+4
comments

Wybitny strzał z M4A4

-1
comments

Król karrigan

Król karrigan
+7
comments

Wielu graczy z FPL-a zostanie zdegradowanych

@Faceit_Mikey
To prawdopodobnie jest największa fala zdegradowania graczy w europejskim FPL-u, wielu profesjonalistów, byłych graczy oraz niektórzy, którzy byli tam od lat, będą zdegradowani, ale to musi być zrobione, aby iść do przodu z FPL-em i wszystkimi aktualnie najlepszymi zespołami oraz nowymi talentami. This is probably the hardest ever demote wave in FPL EU so far, so many pros, ex-pros and some players that were here for years will be demoted, but it needs to be done to go forward with @FPLCircuit and all current top teams & new talents.
0
comments

Steel uderza w FACEIT

@JoshNissan
Ten cały spór dotyczący FACEIT i ESEA jest obrzydliwy. Szczególnie jeśli chodzi o debatę na temat Rank S i i FPL-a. Faceit to najlepsza platforma bez żadnych wad? Na pewno nie. Dużo rzeczy może być zrobione lepiej, ale nikt o tym nie mówi, bo to nie pasuje do obowiązującej narracji. To po prostu skandaliczne. This esea vs FaceIt circlejerk is so fucking gross. Especially when it comes to rank s vs FPL debates. FaceIt is the best company ever with absolutely no flaws? Fuck off. There's plenty on their end that can be better but it's excluded to fit the narrative. It's just gross.
+6
comments