Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#epl#twitter#virtuspro#śmieszne#aristocracy#illuminar#cache#fnatic#ecs#weplay

Kolejni gracze na testach w x-kom AGO
Autor: IIoo ● 92 dni temu

Kolejni gracze na testach w x-kom AGO
+4
comments

Thorin już nigdy nie pojawi się na Majorze?
Autor: kipikasha ● 92 dni temu

@Thooorin
Na tą chwilą całkiem możliwe, że już nigdy nie będę pracował na Majorze CS:GO. I tak cieszę się, że udało się na sześciu. At this point it's entirely possible I never work another CS:GO major. Happy to have worked at six no matter.
+19
comments

Liquid zaproszone na DreamHack Masters Malmö
Autor: wojteksol ● 92 dni temu

Liquid zaproszone na DreamHack Masters Malmö
Zdjęcie: BLAST

Liquid zaproszone na DreamHack Masters Malmö

Amerykańska ekipa jest czwartą zaproszoną na szwedzkiego DreamHacka. Turniej w Malmö odbędzie się w dniach 1-6 października, a w puli nagród znajdzie się 250 tys. $.

Lista zaproszonych ekip na DH Masters Malmö:
- Astralis
- Liquid
- OpTic
- fnatic
+1
comments

Finał UCC Summer Smash przełożony. "Nie mieści mi się w głowie to, jak duży wysiłek włożyliśmy, by być gotowi do gry."
Autor: kipikasha ● 92 dni temu

@innocentCS
Nie mieści mi się w głowie to, jak duży wysiłek włożyliśmy, by być gotowi do gry w finale UCC Summer Smash, niektórzy odwołali loty, niektórzy jechali 150 km z wakacji, by dostać się na miejsce do gry tylko po to, by mecz został odwołany kilka minut przed startem. Gdy my chcieliśmy go jednak przełożyć, to nie było to możliwe. Zagramy w finale 22 sierpnia o 15:55.

Oczywiście nie chowam żadnej urazy do Tricked, które zgodziło się nawet grać ze stand-inem biorąc pod uwagę nasze zobowiązania. Czas na przerwę. Blows my mind to see how much effort we put into being ready to play UCC finals, some cancelled flights, some driving 150km to get a spot to play from holidays and getting it cancelled few mins prior but when we needed reschedule it wasnt possible. Playing final 22.08 15:55

Ofc nothing against
@TRICKED_esport that agreed to play given our commitments even with a standin. Some break now
+12
comments

Współwłaściciel HLTV na temat awans C9 w rankingu: Taka jest rzeczywistość
Autor: kipikasha ● 92 dni temu

@Tgwri1s
Współczuję drużynom, które są teraz uplasowane niżej od Cloud9, a które MOGŁYBY może osiągnąć ten sam rezultat, gdyby otrzymały takie zaproszenie.

Ale nie otrzymały go, taka jest rzeczywistość. Jeśli ci się to nie podoba, poskarż się BLASTowi, ekipom, które akceptują jego system albo po prostu wypowiedz się na ten temat.

Jak już poruszyłem ten temat, jeśli nie lubisz, gdy zespoły otrzymują zaproszenia tylko za swoją nazwę, to pewnie nie spodobają ci się zamknięte ligi, które w przyszłości chcą wprowadzić niektórzy organizatorzy.

Zabierz więc głos, zanim do tego dojdzie. I sympathize with teams who are now ranked below Cloud9 and who COULD have maybe had the same result had they got an invite like that.

But they didn't, and that's the reality. If you don't like it, complain to BLAST, the teams who accept their system or just speak out about it

And while we're at it, if you don't like teams getting invites for nothing but their name, you probably won't like closed leagues that some of the TOs want to implement going forward.

So speak out about that too before it happens
+18
comments

STOMP wygrywa 1vs2 i IHG zagra w finale UCC Summer Smash!
Autor: kipikasha ● 92 dni temu

+2
comments

Jeden strzał wystarczył, by wygrać rundę i zabić kolegę
Autor: FrogMan ● 92 dni temu

+7
comments

Skład Virtus.pro w 2070 roku
Autor: kipikasha ● 92 dni temu

Skład Virtus.pro w 2070 roku
+83
comments