X

+10
Udostępnij
menu Menu
#faceitmajor#twitter#statystyki#śmieszne#fnatic#faze#complexity#navi#big#g2

Andi opuszcza Gambit

Andi opuszcza Gambit
Zdjęcie: Dreamhack

Andi opuszcza Gambit

Trener Gambit Andrey "Andi" Prokhorov zakończył swoją współpracę z kazachsko-rosyjską drużyną podając za przyczynę potrzebę wniesienia odrobiny świeżości do zespołu. Ukrainiec zastąpił w Gambit pod koniec października Mikhaylo "Kane'a" Blagina, który dołączył wtedy do Na'Vi. Podczas swojej pracy w Gambit Andi nie odniósł żadnego znaczącego sukcesu, a najlepszym rezultatem był półfinał na Dreamhack Masters Marsylia. Najbliższym turniejem, na którym pojawi się Gambiti, będzie Dreamhack Open Summer, gdzie wystąpi również polskie AGO Esports.
0
comments

SK zagra w finale Moche XL Esports

SK zagra w finale Moche XL Esports
Zdjęcie: Starladder

SK zagra w finale Moche XL Esports

SK Gaming podjęło Winstrike w drugim półfinale Moche XL Esports. Brazylijczycy okazali się lepsi od swoich rywali na dwóch mapach, dzięki czemu to spółka FalleNa zagra w wielkim finale portugalskich zawodów, w którym zmierzy się z HellRaisers.

SK 2:0 Winstrike
Inferno - 16:7
Mirage - 16:7
0
comments

karrigan: Próbaliśmy grać prostego CSa

@karriganCSGO
Przegraliśmy 2-0 z Astralis, próbowaliśmy grać prostego CSa, ale to ciężkie do wykonania z stand-inem przeciwko Astralis, GG WP. Mieliśmy szansę, by wykończyć Traina! Lost 2-0 to astralis, we tried to play simple CS, but hard against astralis with a standin, GG WP. We had the chance on train to close that map out!
0
comments

Astralis wygrywa z FaZe i zagra w finale ECS 5

Astralis wygrywa z FaZe i zagra w finale ECS 5
Zdjęcie: Dreamhack

Astralis wygrywa z FaZe i zagra w finale ECS 5

W drugim półfinale ECS 5 do walki stanęły dwie najlepsze obecnie drużyny świata - FaZe Clan oraz Astralis. Europejski skład udanie rozpoczął Traina i wypracował sobie kilka punktów przewagi przed zmianą stron, jednak Astralis odpowiedziało silną defensywą po stronie antyterrorystów i zgarnęło pierwszą mapę wygrywając najmniejszym możliwym marginesem. Inferno przez cały okres gry było pod kontrolą podopiecznych Danny'ego "zonic" Sørensena, którzy pewnie awansowali do wielkiego finału, gdzie ich rywalem będzie Team Liquid. FaZe natomiast kolejny raz w akcji zobaczymy już w środę podczas ESL One Belo Horizonte.

Astralis 2 - 0 FaZe

16 - 14 (de_train)
16 - 8 (de_inferno)
0
comments

apEX o mocnej stronie Astralis

@g2apEX
Astralis ma tak niesamowitą pulę map... Nie chciałbym grać na nich Cache'a, Nuke'a, Overpassa, Inferno i Dusta2. @astralisgg as such a crazy map pool ... I would not play cache nuke overpass inferno, d2 against them.
0
comments

NRG wybiera się na bootcamp przed Minorem

@daps
Ogólnie jestem zadowolony tym, jak skończył się ten miesiąc pomimo wolnego początku. Teraz mamy czas, by dodać kilka elementów i poprawić błędy z ImAPetem, a nie używać cały czas tego samego, co przez 4-5 ostatnich miesięcy. Bootcamp przed Minorem na pewno pomoże! Overall happy with how the month ended though after a slow start. Now we have time to actually add and fix things with @ImAPet1 instead of using what we have been using for the last 4-5 months. Bootcamp before the minor will help a lot!
+2
comments

Cztery fragi Magiska

+1
comments

HellRaisers w finale Moche XL Esports

HellRaisers w finale Moche XL Esports
Zdjęcie: DreamHack

HellRaisers w finale Moche XL Esports

Przed chwilą zakończył się pierwszy półfinał turnieju Moche XL Esports. W spotkaniu wyłaniającym uczestnika wielkiego finału rozgrywek w Portugalii doszło do pojedynku między HellRaisers a Giants. Wschodnioeuropejska formacja zwyciężyła wynikiem 2 do 1, dzięki czemu ANGE1 i spółka zapewnili sobie awans do najważniejszego meczu zawodów, w którym zagrają z SK albo Winstrike.

HellRaisers 2:1 Giants
Dust2 - 8:16
Overpas - 19:15
Train - 16:13
0
comments