X

+10
Udostępnij
menu Menu
#twitter#śmieszne#ago#agoesports#eslmp#gif#peet#ogacounterpit#mp5#ace

k0nfig o zmianach w compLexity

k0nfig o zmianach w compLexity
+3
comments

Jak wysoki jest Terrorysta w CS:GO?

Jak wysoki jest Terrorysta w CS:GO?
+21
comments

Świetny ACE z AWP

+2
comments

Na'Vi prawdopodobnie nie zagra na IEM Sydney ze względu na problemy wizowe

@NAVIHarisPilton
Ciągle brakuje nam czterech australijskich wiz. Chyba już po zawodach. До сих пор нет ответа по 4 австралийским визам, судя по всему это гг
+8
comments

Stanislaw zadowolony z dołączenia do compLexity

@peterjarguz
Nie tylko jestem podekscytowany kontynuacją gry z ShahZaMem, ale również jestem bardzo szczęśliwy z dołączenie do tak legendarnej organizacji. Jason Lake i każdy w compLexity dzielą taką sam wizję, jak ja, więc dziękuję za doprowadzenie do tego Not only am I excited to continue playing with Shahz, but I'm also really happy to be joining such a legendary organization. Jason Lake and everyone at coL share the same vision as I do, so thank you for making this happen!
+4
comments

Kolejna odpowiedź k0nfiga na słowa Stanislawa

@k0nfigCS
Zabawne, jak brakuje ImAPeta? Powiedziałem mu, że nie lubię sposobu prowadzenia Stanislawa oraz, że ShahZam nie był snajperem, jakiego oczekiwałem. Był gotowy ich zmienić. Funny how @ImAPet1 isnt here? I told him I didn’t like Peters way to call and Shahzam wasnt the awp I was expecting. He was ready to replace them.
+1
comments

k0nfig zareagował na zmiany w compLexity

@k0nfigCS
complexity wyrzuciło ptra i slemmy'ego i mówią, że to wzmocnienie? My zrobiliśmy dokładnie to samo. [email protected] kicked ptr and slemmy and they say its a upgrade? We did the exact same thing
+5
comments

cajunB odpowiada na zarzuty Stanislawa: Okłamuje samego siebie

@cajunbCS
Muszę przyznać, że jest mi przykro to widzieć. Wiem, że stanislaw okłamuje samego siebie w niektórych sytuacjach. Jednocześnie chciałbym go przeprosić, bo w pewnym momencie ta cała sytuacja była dużo gorsza dla niego, niż dla mnie. Nie działaliśmy razem w grze i poza nią, nie było żadnej chemii, co było smutne, ale to prawda. Myślę, że to najlepsze dla nas wszystkich. Nadal życzę im obu powodzenia w przyszłości i zapamiętam dobre momenty, które też mieliśmy. I will admit that i am kinda sad to see this happening. I know that @peterjarguz is lying to himself in certain situations. But at the same time i wanna apologize to him, because at some point the whole situation was way worse for him than it was for me. We didn´t work together ingame and outside the game we didnt really have any chemistry which was sad but it was the truth. So i think this is the best for all of us. I still wish both of them GL in the future and will remember the good times we had aswell.
+2
comments