X

+10
Udostępnij
menu Menu
#epldallas#twitter#dhtours#śmieszne#astralis#ago#teamliquid#xkom#faze#thorin

valde o łączeniu szkoły z profesjonalnym graniem

@Officialvalde
Moim zdaniem możesz bez problemu chodzić do szkoły i jednocześnie grać w profesjonalnej drużynie. Wiadomo, że co jakiś czas jeden lub dwa sparingi mogą zostać anulowane i być może będziesz musiał pominąć jakiś turniej, ale jeśli jesteś naprawdę dobry, będzie to opłacalne dla dwóch stron. But in my opinion you can easily go to college/school while playing on a pro team. Sure, a pracc or two might be cancelled every now and then and you might have to skip a tournament, but if you're really that good it's gonna be worth it for both parties
+11
comments

neL o kNg

@neLendirekt
Wyrzucony przez dwie znane na całym świecie organizacje, z jednej bez rozegrania żadnego oficjalnego meczu... to musi być nowy rekord świata? Fired by two internationally known organizations, including one without even playing an official match... it has to be a new world record?
+10
comments

Hazed ostrzega młodych graczy

@hazedCS
Niech to co się stało z kNg będzie przestrogą dla młodych, wschodzących graczy, że zachowywanie się jak szkolny kozak może im zniszczyć karierę.
A oni go ostrzegali... Ale idiota Let what happened to KNG be a reminder to up and coming players that trying to act like a high school badass will only lose you a career. And they warned him too... what an idiot.
+20
comments

Niebywałe 3k z Deagle'a

0
comments

kNg już oficjalnie poza 100 Thieves

kNg już oficjalnie poza 100 Thieves
Zdjęcie: hltv.org

kNg już oficjalnie poza 100 Thieves

Organizacja 100 Thieves opublikowała na swoim Twitterze oświadczenie dotyczące przyszłości składu CS:GO. Zdecydowano pożegnać się z Vito "kNg" Giuseppe, jako powód podając agresywny i nieodpowiedni język, jakim zawodnik posługiwał się podczas niedzielnej rozmowy na Twitterze z Thorinem. Kilka miesięcy temu podobna sytuacja doprowadziła do rozpadu Immortals. Obecny skład 100 Thieves wygląda następująco:
-Henrique "HEN1" Teles
-Lucas "LUCAS1" Teles
-Lincoln "fnx" Lau
-Bruno "bit" Lima
+19
comments

Klasyczny one tap od ScreaMa

+4
comments

Kinguin nie zamierza sprzedawać graczy

Kinguin nie zamierza sprzedawać graczy
Zdjęcie: hltv.org

Kinguin nie zamierza sprzedawać graczy

Ciężko komentować coś, o czym dowiedzieliśmy się z internetowych plotek. Jedyne co mogę zdradzić, to że jesteśmy szczęśliwi z obecnym składem zespołu i nie zamierzamy sprzedawać któregokolwiek z zawodników.
- Giovanni Varriale z Kinguin
-9
comments

Ciąg dalszy sporu Dvoryankin - Dekay

@dvoryrom
Słuchaj, to jest hipokryzja. Twój artykuł dotarł do mnie w godzinę, chociaż ja cię nie znam. Znalezienie mnie na Twitterze to kwestia dwóch kliknięć. To prawda, nie odpowiedzieliśmy na maila z nieznanego dla nas konta, ale jeśli naprawdę chciałbyś dostać nasz komentarz, to byś go dostał. Look, this is hypocrisy. It took me an hour to see your article although I don’t know you. Finding me on twitter is a matter of 2 clicks. Our bad we don’t reply to unknown requests from @gmail.com email that fast, but if you really would’ve wanted comments, you would get them.
+7
comments