Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
esport wspieramy
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#minorazja#minorna#top20#minoreu#minorcis#twitter#ibuypower#śmieszne#ago#north

Snajperów nigdy zbyt wielu w MIBR!
Autor: TombStone ● 113 dni temu

Snajperów nigdy zbyt wielu w MIBR!
+1
comments

Każdy się czasami zdenerwuje... Nawet Coldzera!
Autor: TombStone ● 113 dni temu

+5
comments

Mikstura zastępuje tomorrow.gg w PLE
Autor: wojteksol ● 114 dni temu

Mikstura zastępuje tomorrow.gg w PLE
+23
comments

suNny o Snaxie: Moje serce zabiło mocniej
Autor: kipikasha ● 114 dni temu

@suNnycsgo
Nie będę kłamał. Kiedy zobaczyłem Snaxa podnoszącego to trofeum, to moje serce zabiło mocniej. Not gonna lie when i saw snax lifting that trophy my heart skipped a beat.
+118
comments
esport wspieramy

Lekr0 także chwali organizatorów BLAST Pro Series
Autor: kipikasha ● 114 dni temu

@Lekr0cs
Wróciłem do domu po BLAST Pro Series Istanbul. Myślę, że oni zasłużyli na słowa uznania, zawsze dobrze traktowali zawodników, a jak mieliśmy problem, to szybko pomagali nam i go naprawili. Naprawdę ekscytuję się ich kolejnym turniejem w Kopenhadze. Teraz czas skupić się na meczach online. Back home after @BLASTProSeries Istanbul. I think they deserve to get cred for how they always treated us players well and if we had a problem they were very quick to help us and fix it. I'm really excited for their next event in Cph!
Now its time to focus on the online matches!
+10
comments

Groźby od fanów Space Soldiers? Komentator ma ciężkie życie...
Autor: posejdon ● 114 dni temu

@Official_GieTe
Otrzymałem wiele pogróżek od tureckich fanów Space Soldiers, bo mój czat jest wyłącznie angielski :S

Życie jest nierealne :/ Nawet nie dostaję zapłaty za ten mecz, a muszę użerać się z tym gó*nem... Multiple death threats from Turkish Space Soldiers fans, because my chat in English only :S

Life is unreal :/ Not even getting paid to cover that game, and I have to deal with that shit....
+29
comments

Senior Vice President w ESL ma inne zdanie niż device w kwestii współpracy z Valve
Autor: posejdon ● 114 dni temu

@theflyingdj
Moje wrażenia z naszych rozmów z Valve są nieco odmienne (od device'a - przyp. red) - są bardzo zainteresowani feedbackiem graczy (ale gracze rzadko się angażują) i ogólnie są responsywni na feedback. Mogę przywołać parę aspektów związanych z Majorami, które były bezpośrednim rezultatem feedbacku organizatorów.

Domyślam się, że wielu ludzi jest zmieszanych, bo nie ma wyraźnej odpowiedzi w stylu "zrobimy to", więc może wyglądać tak, że feedback jest olewany, kiedy jest "tylko" brany pod uwagę w przyszłości, a nie bezpośrednio My impression from our talks with Valve is very different - they are very interested in player feedback (but players are rarely aligned on anything) and are very receptive to feedback overall. I can mention several items around Majors which were the direct result of TO feedback.

I can imagine a lot of people are confused by the fact that you rarely get direct feedback in the form of "we are going to do this", so it might seem that feedback is disregarded when it is "only" considered for/influences a decision down the road but not directly acted upon.
+3
comments

pita wychwala organizację BLAST Pro Series
Autor: posejdon ● 114 dni temu

@pitaCSGO
Nie wiem, czy kiedyś tweetowałem o czymś takim, ale niech będzie. Jedyną złą rzeczą o BLAST Pro Series jest to, że będzie ciężko brać udział w innych eventach, oczekując takiego samego traktowania, jakie mieliśmy w Stambule. Mam nadzieję, że będę mógł wziąć udział w każdym turnieju BLAST jaki się pojawi. Dzięki! I dont think Ive ever tweeted anything like this, but here we go.
The only bad thing about @BLASTProSeries is that it will be difficult to attend other events expecting the same treatment we had in Istanbul. I hope I can be able to attend every BLAST event there will be. Thanks!
+5
comments
esport wspieramy