X

+10
Udostępnij
menu Menu
#epldallas#twitter#dhtours#śmieszne#astralis#ago#xkom#teamliquid#faze#teamkinguin

Thorin: Kjaerbye z dignitas był tym najlepszym

@Thooorin
Kjaerbye z dignitas był i tak najlepszym Kjaerbyem. Zobaczmy co tym razem zrobi z nim MSL dignitas Kjaerbye was the best Kjaerbye anyway. Let's see what MSL can do with him again.
+6
comments

MSL o jego nowym zespole

@MSLcsgo
Jestem bardzo szczęśliwy mogąc powitać Kjaerbye'a w moim zespołem. Moim zdaniem jest on najlepszym zawodnikiem w Danii, jeśli połączysz umiejętność gry i komunikacji i umiejętności. Jestem bardzo zadowolony z zespołu, który mamy teraz. Mamy tę samą wizję i mentalność w grze i poza nią.
Niech rozpocznie się ciężka praca. Im very happy to welcome @KjaerbyeCS back on my team. In my opinion he is the best player in Denmark, when u combine teamplay, communication and raw skill.

Im very happy with the team we have now. We have the same vision and mindset in- and outgame.

Let the hard work begin.
+7
comments

Kjaerbye w nowych barwach

Kjaerbye w nowych barwach
+13
comments

NBK o drugiej edycji BLAST Pro Series

@G2NBK
Myślę, że wszystkie drużyny, które były na pierwszej edycji, chcą wrócić. I think all the teams that were at the first edition want to come back
+4
comments

Ogłoszono BLAST Pro Series w Stambule

Ogłoszono BLAST Pro Series w Stambule
Zdjęcie: BLAST Pro Series

Ogłoszono BLAST Pro Series w Stambule

Kolejnym przystankiem BLAST Pro Series będzie Stambuł. Poprzednia edycja turnieju odbyła się w Kopenhadze. Pierwszą zaproszoną drużyną jest Space Soldiers.
+5
comments

lurppis o transferze Kjaerbyego do North

@lurppis
Świetne posunięcie North, aby dodać Kjaerbyego, który zawsze radził sobie lepiej w systemie MSLa niż gla1ve'a. Powinni jednak zostawić k0nfiga zamiast valde. Great move by North to add Kjaerbye, who always did better in MSL’s than gla1ve’s system. Should have kept k0nfig over valde, though.
+4
comments

gla1ve o odejściu Kjaerbye'a

@gla1ve_csgo
Mniej niż dwie godziny przed konferencją prasową dowiedzieliśmy się, że Kjaerbye podpisał kontrakt z North. Zatkało mnie. Jestem bardziej zmotywowany niż kiedykolwiek! Less than 2 hours before the press conference, we found out Kjaerbye has signed with North. Speechless. And more motivated than ever!
+5
comments

Kjearbye dołącza do North

Kjearbye dołącza do North
Zdjęcie: HLTV.org

Kjearbye dołącza do North

Markus "Kjaerbye" Kjærbye poinformował za pośrednictwem Twittera, że opuścił szeregi Astralis, żeby dołączyć do North. Duńczyk był częścią Astralis od maja 2016 roku, wraz z drużyną udało mu się wygrać wiele międzynarodowych rozgrywek m.in. Majora ELEAGUE w Atlancie.

Skład North:
- Mathias "MSL" Lauridsen
- Philip "aizy" Aistrup
- Valdemar "valde" Bjørn Vangså
- Daniel "mertz" Mertz
- Markus "Kjaerbye" Kjærbye
- Alexander "ave" Holdt (trener)

- René "cajunb" Borg (rezerwowy)
- Kristian "k0nfig" Wienecke (rezerwowy)
+7
comments