X

+10
Udostępnij
menu Menu
#faceitmajor#twitter#statystyki#fnatic#śmieszne#g2#complexity#big#virtuspro#faze

Garść statystyk dotyczących rund pistoletowych Na'Vi

@stayinpit
Ilość zabójstw każdego gracza Na'Vi w pistoletówka podczas ostatnich 100 dni:

Po stronie CT:
s1mple 70
electronic 46
Edward 41
flamie 39
Zeus 33

Po stronie Terro:
electronic 48
s1mple 46
Edward 41
flamie 41
Zeus 25

W ciągu 62 rozegranych map Na'Vi wygrało 27 rund pistoletowych jako antyterroryści i 32 jako terroryści. Kills per NaVi player in pistol-rounds the last 100 days

As CT:
s1mple 70
electronic 46
Edward 41
flamie 39
Zeus 33

As T:
electronic 48
s1mple 46
Edward 41
flamie 41
Zeus 25

NaVi won 27 pistol rounds as CT, and 32 as T in 62 maps played.
+1
comments

shox o pierwszych tygodniach nowego składu G2

shox o pierwszych tygodniach nowego składu G2
Zdjęcie: G2

shox o pierwszych tygodniach nowego składu G2

Pierwsze dwa tygodnie były naprawdę ciekawe, bo widzieliśmy, że się poprawiamy z każdym dniem i z każdym treningiem, to było naprawdę dobre. Kolejne dwa tygodnie były trochę trudniejsze, zaczęliśmy pracować nad podstawami naszej gry, czyli tak naprawdę nad szczegółami, a to znacznie trudniejsze. Ogólnie nie mieliśmy zbyt dobrych wyników podczas sparingów, ale wiele się nauczyliśmy i przez przyjazdem do Kolonii powiedzieliśmy sobie, że przynajmniej doświadczyliśmy wszystkiego, czego mogliśmy. Na pewno nie boimy się jeśli na przykład przegrywamy 0-9 z Na'Vi, bo to coś, z czym się spotkaliśmy na treningu.
- Richard "shox" Papillon dla hltv.org
+8
comments

w1nt3r wygrywa 1v3

0
comments

Thorin przekonany o wygranej FaZe

@Thooorin
FaZe rozwali MIBR, ale to nie będzie prawdziwy rewanż. Kiedy pokonujesz rywala, to chcesz, by był w szczytowej formie, żeby twój triumf miał większą wagę. FaZe will bang on MiBR but it doesn't really feel like revenge. When you beat your enemy you want him to be at a top level, so it's more meaningful.
+4
comments

Ciekawy mecz na dobry początek dnia

@Maniac_CSGO
Liquid vs North to soczysty mecz, jak na pierwszą rundę drabinki przegranych. Liquid może zacząć z grubej rury, ale wyczuwam trzy potencjalne mapy. Liquid vs North is a juicy lower bracket round 1! Liquid could just come up blazing but I suspect potential 3 maps...!
+3
comments

fer i FalleN podarowali noże Coutinho i Casemiro

fer i FalleN podarowali noże Coutinho i Casemiro
+29
comments

Smoke nie stanowi żadnej przeszkody dla hazeda

+2
comments

Problem azjatyckiego CS-a

@OfficialBleh
Zastanawiałem się, dlaczego azjatycki CS jest tak zacofany w stosunku do reszty świata i doszedłem do wniosku, że mieliśmy całą straconą generacją. Spora przerwa pomiędzy 2010, a 2014, kiedy stara gwardia przeszła na emeryturę i nie pojawiła się nowa krew. W przeciwieństwie do zachodu nie doszło do przekazania wiedzy. To jak zaczynanie od zera. Pondering the question of why Asian cs is so far behind and it occurred to me that we had a 'lost generation'. A big gap between 2010 - 2014 where the old guard retired and there was no new blood. Unlike the west there was no transfer of knowledge. Its like starting from scratch
+7
comments