Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#epl#eplmontpellier#dhsummer#śmieszne#mochexl#arcy#virtuspro#ancient#twitter#big

shox zadaje ważne pytanie
Autor: xyz ● 81 dni temu

@G2shox
Pytanie: Czy Vertigo jest mapą AUG-a? The question : Is vertigo an AUG map?
+8
comments

Tymczasem w Danii :)
Autor: kipikasha ● 81 dni temu

Tymczasem w Danii :)
+22
comments

RUBINO porównuje Vertigo do Overpassa
Autor: kipikasha ● 81 dni temu

@rubinoeu
Właściwie to całkiem fajnie, że Cache wypadł, nigdy nie lubiłem tej mapy, ale po wielu MM-ach powiedziałbym, że Biome czy Abbey wyglądały na znacznie bardziej turniejową mapę niż Vertigo, choć pamiętam, że nigdy nie myśleliśmy, że Overpass też stanie się taką mapą, a teraz taką jest. Actually pretty cool that cache is out, never really liked that map, but after playing alot MM i would say biome/abbey felt more like a competetive map than vertigo, but i remember we never thought overpass was going to be a map either, and now it is a good one:ok_hand::skin-tone-2:
+9
comments

YNk: Ludzkie utrzymanie zależy od CS-a i to nie powinno być traktowane lekceważąco
Autor: kipikasha ● 81 dni temu

YNk: Ludzkie utrzymanie zależy od CS-a i to nie powinno być traktowane lekceważąco
Zdjęcie: StarLadder

YNk: Ludzkie utrzymanie zależy od CS-a i to nie powinno być traktowane lekceważąco

Zawsze staram się dać deweloperom kredyt zaufania, kiedy chodzi o aktualizacje i zmiany, ale czasami to naprawdę wygląda tak, jakby oni się z nas nabijali. Testują, jak daleko mogą się posunąć, zanim ludzie zareagują.

Doszliśmy do momentu, w którym ludzkie utrzymanie zależy od tej gry i to nie powinno być traktowane lekceważąco. Myślę, że sensowne, a może konieczne, byłoby przedyskutowanie tak ważnej i kontrowersyjnej zmiany z CSPPA przed pełnym jej wprowadzeniem.

W przeciwnym wypadku jak to się skończy? Może za 6 miesięcy będziemy mieli co trzy miesiące 5 innych map w aktywnej puli? Albo mecze MR10 z 16 tysiącami dolarów? To z pewnością jest bardziej dynamiczne i może bardziej interesujące dla zwykłych graczy, ale byłoby na pewno szkodliwe dla profesjonalnej sceny.

To "tylko" jedna mapa i w żadnym wypadku nie twierdzę, że ona zrujnuje scenę, ale ścieżka, którą podążamy, jest moim zdaniem niepokojąca. Zmiana jest dobra, ale gdy gra staje się tak duża i ma wielu różnych interesariuszy, to powinna być dokładnie przemyślana.
- Janko "YNk" Paunović
+18
comments

woxic porównuje update do koszmaru
Autor: kipikasha ● 81 dni temu

@w0xic
Nigdy już nie zasnę w środku nocy, chyba że dalej śnię, a ta aktualizacja to tylko zły koszmar? Google>Jak ponownie usnąć po koszmarze I will never fall a sleep again in the middle of the night or am i still sleeping and this update news just a bad nightmare? Google > How to fall asleep again after a nightmare :no_mouth:
+6
comments

seangares: Ludzie nienawidzą zmian w puli, ale Valve zawsze robiło dobrą robotę szybko naprawiając mapy
Autor: kipikasha ● 81 dni temu

@seangares
Ludzie narzekający na Verigo to prawdopodobnie ci sami, którzy narzekali na Overpassa, Cobble'a, Mirage'a, nowe Inferno, Nuke'a, Dusta2 i Traina. Ludzie nienawidzą zmian w puli map, ale Valve zawsze robiło dobrą robotę szybko naprawiając mapy. W pełni popieram zmianę.

(A byłem graczem, który narzekał na niemal każdą zmianę map) The ppl complaining about vertigo are probably the same ones who complained about overpass, cbble, mirage, the new inferno, nuke, d2, and train. People hate changes to the map pool, but @csgo_dev has always done a good job of quickly fixing maps. I’m all for the change.

(I was a pro that complained about nearly all of the map changes )
+9
comments

Mapy się zmieniają, ale esencja CS-a pozostaje ta sama
Autor: kipikasha ● 81 dni temu

@Nors3
Vertigo to dziewiąta mapa w puli aktywnych. Cobblestone i Cache obecnie znajdują się poza nią.

Ostatni raz mapa została wprowadzona przed Majorem przy ESL One Cologne 2014 (5 lat temu!!!), gdy Valve dodało Cobblestone'a, Overpass i Vertigo.

Strasznie się cieszę, że mamy świeże rzeczy.

Nie obchodzi mnie, jeśli zawodnicy czy społeczność będą narzekać na Vertigo. Zmiany w porównaniu do innych gier są bardzo małe. To mapy sprawiają, że CS:GO ewoluuje i ciągle się zmienia. To zapobiega starzeniu się gry, esencja CS-a pozostaje ta sama. Vertigo is the 9th map to enter in Active Pro Map Pool. Cobblestone and Cache are out at this moment.

Last map introduction for a Major were on ESL Cologne 2014 (5 years ago!!!!) when Valve added Cobblestone, Overpass and Cache.

Fucking glad we have fresh things.

I don't care if pros or community complain about Vertigo, the changes made are very small compared to any other competitive game. Maps are what make CS:GO evolve and constantly change. It prevents the game to going stale, the essence of CS is the same.
+2
comments

daps wyjaśnia, dlaczego dodanie Vertigo ssie
Autor: kipikasha ● 81 dni temu

@daps
Dodanie Vertigo ssie, bo ta mapa wygląda na mniej zdatną do gry niż kilka innych i prawdopodobnie będzie banowana w każdej grze. Gdyby dodali Fire, Mill, Tuscan, Contra, Russka, Season, itd., to pewnie widzielibyśmy je grane częściej niż niektóre mapy obecne w puli. Vertigo being added sucks mainly because it seems less viable than a slew of other maps and will most likely be banned every game. If they added Fire, Mill, Tuscan, Contra, Russka, Season etc.. you would probably see these played more then other maps in the current pool
+10
comments