X

+10
Udostępnij
menu Menu
#faceitmajor#twitter#statystyki#śmieszne#fnatic#faze#complexity#big#navi#g2

Statystyka headshotów niepotrzebna?

@Tgwri1s
Oświadczenie do wszystkich organizatorów i producentów streamów:

Pozbądźcie się statystyki % headshotów z waszych transmisji. To bezużyteczna statystyka, która nie dodaje nic do historii, szczególnie pojedynczego spotkania. PSA for all organizers and their stream producers:

Get rid of Headshot% in your broadcasts. It is a useless stat and adds nothing to your story, especially from a single match
-3
comments

Rizc: Nie powinno się lekceważyć Sprout

@rizcgg
Moje ciało jest gotowe na mecz NiP vs Sprout. Nikt nie spodziewa się, by NaToSaphiX i spółka wygrali z tak dobrą ekipą jak NiP, ale nie powinni być lekceważeni. Pokazują naprawdę solidnego CS-a ze sporym potencjałem. My body is ready for this NiP vs Sprout game. No-one will expect @NaToSaphiX and the boys to take it against such a good team as NiP, but they shouldn't be underestimated, really solid CS with big potential on @sproutGG
0
comments

Lekr0 ze stuprocentową skuteczością w roli prowadzącego :)

@Lekr0cs
Pierwszy oficjalny mecz w roli prowadzącego wygrany 16-14 z Red Reserve. Oczywiście trochę czasu minie, zanim się przyzwyczaję, ale dam z siebie wszystko! GG First official as IGL
+3
comments

NaToSaphiX o innocencie: Nie sądziłem, że naprawdę chce odejść

NaToSaphiX o innocencie: Nie sądziłem, że naprawdę chce odejść
Zdjęcie: Sprout:

NaToSaphiX o innocencie: Nie sądziłem, że naprawdę chce odejść

Wiedzieliśmy, że kRYSTAL odchodzi trzy tygodnie przed Copenhagen Games, ale i tak pojechaliśmy z nim na ten turniej. Odejście innocenta było większym szokiem, przynajmniej dla mnie. Wiedziałem, że nie jest szczęśliwy, ale nie sądziłem, że naprawdę chce odejść.
- Niels Christian "NaToSaphiX" Sillassen dla hltv.org
+15
comments

tenzki: NiP wypracował sobie zwycięstwo

@tenzkiCSGO
Początek Overpassa po stronie T w wykonaniu NiP-u nie wyglądał dobrze, ale wypracowali sobie wygraną. Cały czas mam nadzieję, że awansują na Majora. Ostatni Major bez NiP-u był dla mnie taki dziwny. NIP's start on overpass was not looking good as a T. Yet they grinded their way back to win the game. For me I still hope they manage to qualify for major. Last major without NIP still seemed so weird.
+3
comments

dennis najlepszy na serwerze. Statystyki NiP - Red Reserve

dennis najlepszy na serwerze. Statystyki NiP - Red Reserve
+1
comments

NiP górą w szwedzkich derbach

NiP górą w szwedzkich derbach
Zdjęcie: DreamHack

NiP górą w szwedzkich derbach

W drugim dzisiejszym pojedynku na europejskim Minorze Ninjas in Pyjamas pokonało Red Reserve. Ekipa dennisa zaliczyła fatalny początek spotkania. NiP przegrywało nawet 1-8, ale wzięło się do roboty i zainkasowało kilkanaście punktów z rzędu. Red Reserve w końcówce próbowało odzyskać inicjatywę, ale było już na to za późno.

Już za chwilę NiP zagra ze Sprout o awans do play-offów, a po tym meczu RR podejmie Team Kinguin w batalii o przetrwanie na Minorze.

NiP 16 - 14 Red Reserve (de_overpass)
+3
comments

Nerwy, nerwy... Freddieb prezentuje "ciekawego" smoke'a

+1
comments