X

+10
Udostępnij
menu Menu
#faceitmajor#twitter#statystyki#fnatic#śmieszne#big#g2#complexity#virtuspro#faze

Lekr0 zamiata ENCE. Trzy fragi i punkt mapowy dla NiP-u!

+2
comments

GeT_RiGhT wchodzi na plecy ENCE, a NiP wygrywa rundę!

+1
comments

allu znów górą! Wygrany clutch 1vs2

+1
comments

Aerial powstrzymuje NiP! Trzy fragi

+1
comments

GOD allu znów w akcji. Cztery fragi ze snajperki!

+1
comments

gade: Debiut na Majorze to niezwykle emocjonująca sprawa

gade: Debiut na Majorze to niezwykle emocjonująca sprawa
Zdjęcie: ESL

gade: Debiut na Majorze to niezwykle emocjonująca sprawa

"Debiut na Majorze to niezwykle emocjonująca sprawa. Każdy mówi, że to jest to, dlaczego my, gracze CS:GO, gramy, i to w pewnym sensie prawda, ale to też po prostu kolejn turniej. Oczywiście jest wielki, ale chcemy po prostu wygrywać wszystko co się da, przynajmniej takie jest moje nastawienie. Jestem po prostu szczęśliwy, że zakwalifikowaliśmy się na tego Majora i teraz miejmy nadzieję, że będziemy mieli czas na fajne wakacje po rozegraniu finału".
- Nicklas "gade" Gade dla HLTV.org
0
comments

North z międzynarodowym składem? Źródła mówią o jdm64

@neLendirekt
Róźne źródła powiedziały mi, że North rozważało jdm64. Wygląda na to, że mertz nie wróci do duńskiego zespołu. Po spróbowaniu międzynarodowego składu z mixwellem (i wygraniu), wydaje się, że są na to otwarci. Different sources told me that North was considering jdm. Seems like mertz won't come back in the Danish team. After trying an international roster with mixwell (and winning), I guess they are open to that :)
+3
comments

GeT_RiGhT, f0rest i natu - spotkanie po latach

@rizcgg
Stara gwardia z NiP-u kontra ich był trener natu z nową generacją fińskich talentów. To powinna być świetna gra, obie ekipy zasłużyły na awans - jak na razie niesamowicie się je śledziło. The old garde from NiP versus their former coach @natu with his new generation of Finnish talent. Should be a banger of a game, both teams deserve a spot - they have been amazing to follow so far.
+2
comments