Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#operacja#dhatlanta#epl#twitter#śmieszne#illuminar#virtuspro#sprout#clutch#nip

shox zareagował na wywiad NBK: nigdy się nie poddałem [...], szkoda, że nikt tego nie dostrzegł
Autor: posejdon ● 574 dni temu

@G2Shox
Właśnie posłuchałem wywiadu NBK dla VaKarMu, szkoda, myślałem, że dogadaliśmy się, gdy odchodziłem. Oczywiście nie żyliśmy w tym samym roku, nie mieliśmy tych samych problemów i nie byliśmy w tej samej drużynie.

Nie będę się rozwodził w tym temacie, bo było już wystarczająco dużo afer na francuskiej scenie i nie chcę tworzyć kolejnej. Ważnym było dla mnie to, by napisać, że nie zgadzam się z jego słowami, sorry, tym razem nie będzie popcornu.

Ostatni aspekt, który był dla mnie bardzo ważny w kwestii motywacji - miałem problemy, o których było wiadomo, gdy byłem graczem. Ze względu na to, że byłem kapitanem, nigdy się nie poddałem i nigdy nie poświęciłem się tak bardzo CS-owi, szkoda, że nikt tego nie dostrzegł Bon je viens d'écouter l'interview d'NBK sur VaKarM, c'est dommage, je pensais qu'on était d'accord au moment où on s'est quittés. Visiblement on a pas vécu la même année, on a pas eu les mêmes problèmes et on n'était pas dans la même équipe.

Je ne m'étendrais pas sur le sujet car il y'a déjà eu assez de dramas dans la scène FR et je ne veux pas en créer un. Il était juste important pour moi de préciser que je n'étais pas d'accord avec ses paroles, sorry y'aura pas de popcorn pour cette fois !

Dernière info qui m'ai très cher concernant la motivation, j'ai eu ces problèmes qui étaient connu aux grands jours lorsque j'ai été joueur. Depuis que j'ai été Capitaine je n'ai jamais laissé tomber et je n'avais jamais autant travaillé pour CS, triste que ce ne soit pas reconnu
+20
comments

Stomp nie zapomniał, jak się strzela. Cztery głowy!
Autor: TombStone ● 574 dni temu

+1
comments

apEX: Według mnie na francuskiej scenie brakuje pracowitych graczy
Autor: posejdon ● 574 dni temu

apEX: Według mnie na francuskiej scenie brakuje pracowitych graczy
Zdjęcie: DreamHack/Adela Sznajder

apEX: Według mnie na francuskiej scenie brakuje pracowitych graczy

"Powiem coś, o czym myślałem od dłuższego czasu. Według mnie na francuskiej scenie brakuje naprawdę pracowitych, poświęconych graczy. Jest ich za mało. Możemy spojrzeć na inne zespoły - na przykład SK odpadło, a później, tego samego dnia, już trenowali. Nigdy nie widziałem tego w przypadku francuskiej drużyny. Zawsze byli Francuzi, którzy nie chcieli grać etc.

Poziom CS-a jest bardzo wysoki. Według mnie francuska scena ma sporo talentów i wszystko inne potrzebne, żeby być na szczycie, ale jesteśmy tylko "Francuzami", jesteśmy ludźmi, którzy niewystarczająco dużo pracują. Gdybyśmy się poświęcili, bylibyśmy piątą drużyną na świecie. Nigdy nie spadlibyśmy w rankingu. Brakuje wszystkiego - pasji, inwestowania w siebie.Trzeba wziąć wiele rzeczy pod uwagę".
- Dan "apEX" Madesclaire dla flickshot.fr
+10
comments

Rewelacyjne wyniki oglądalności DreamHacka w duńskiej telewizji
Autor: TombStone ● 574 dni temu

@BBoraghi
220 tys. widzów w duńskiej telewizji podczas DreamHacka Masters w Marsylii.

60 tys. widzów w jednym momencie podczas finału.

Wow. I nie jesteśmy nawet blisko mety. 220k viewers on Danish national TV during DreamHack Masters Marseille.

60k concurrent viewers during the final.

Wow. And we’re nowhere near the finish line.
+5
comments

ESL zabiera głos w sprawie Dusta2
Autor: kipikasha ● 575 dni temu

ESL zabiera głos w sprawie Dusta2
Zdjęcie: Dreamhack

ESL zabiera głos w sprawie Dusta2

W tej sprawie nie było dobrego wyboru. Valve wprowadzające Dusta2 do oficjalnej puli map turniejowych to mocny sygnał dla wszystkich, początkowe etapy Majora zaczynają się wkrótce, a z naszej strony nadchodzą 2 ogromne turnieje w ciągu 3 kolejnych tygodni. Od teraz rywalizacja będzie trwała cały czas aż do przerwy wakacyjnej. Kontynuacja gry z Cobblestonem, którego i tak by nie grano, była bezsensowna. Ramy czasowe są takie same dla wszystkich zainteresowanych. Drużyny, które nie czują się komfortowo, zawsze mogą użyć veta podczas wyboru map.
- Jonas "bsl" Alsaker Vikan, ESL Tournament Director dla hltv.org
+6
comments

FalleN wolałby, gdyby Dusta2 wprowadzono w inny sposób
Autor: kipikasha ● 575 dni temu

@FalleNCS
Byłoby świetnie, gdyby do zmiany w puli map doszło 30-45 dni temu i każdy miałby wystarczającą ilość czasu, by poćwiczyć na nowej mapie. Nie jestem pewien, czemu zrobiono to w ten sposób, ale już tego nie zmienimy. Would be great to have this map pool change 30-45 days ago so everyone would have enough time to pracc the new map. Not sure why this is being pushed that way but let’s do it
+12
comments

Świetne 4k DESTROJA w pistoletówce
Autor: FrogMan ● 575 dni temu

+1
comments

NiKo trolluje Friberga
Autor: FrogMan ● 575 dni temu

+7
comments