Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#epl#dhatlanta#iembeijing#astralis#twitter#śmieszne#100thieves#faze#vitality#ence

Na'Vi prawdopodobnie nie zagra na IEM Sydney ze względu na problemy wizowe
Autor: kipikasha ● 564 dni temu

@NAVIHarisPilton
Ciągle brakuje nam czterech australijskich wiz. Chyba już po zawodach. До сих пор нет ответа по 4 австралийским визам, судя по всему это гг
+8
comments

Stanislaw zadowolony z dołączenia do compLexity
Autor: TombStone ● 565 dni temu

@peterjarguz
Nie tylko jestem podekscytowany kontynuacją gry z ShahZaMem, ale również jestem bardzo szczęśliwy z dołączenie do tak legendarnej organizacji. Jason Lake i każdy w compLexity dzielą taką sam wizję, jak ja, więc dziękuję za doprowadzenie do tego Not only am I excited to continue playing with Shahz, but I'm also really happy to be joining such a legendary organization. Jason Lake and everyone at coL share the same vision as I do, so thank you for making this happen!
+4
comments

Kolejna odpowiedź k0nfiga na słowa Stanislawa
Autor: TombStone ● 565 dni temu

@k0nfigCS
Zabawne, jak brakuje ImAPeta? Powiedziałem mu, że nie lubię sposobu prowadzenia Stanislawa oraz, że ShahZam nie był snajperem, jakiego oczekiwałem. Był gotowy ich zmienić. Funny how @ImAPet1 isnt here? I told him I didn’t like Peters way to call and Shahzam wasnt the awp I was expecting. He was ready to replace them.
+1
comments

k0nfig zareagował na zmiany w compLexity
Autor: TombStone ● 565 dni temu

@k0nfigCS
complexity wyrzuciło ptra i slemmy'ego i mówią, że to wzmocnienie? My zrobiliśmy dokładnie to samo. .@compLexity kicked ptr and slemmy and they say its a upgrade? We did the exact same thing
+5
comments

cajunB odpowiada na zarzuty Stanislawa: Okłamuje samego siebie
Autor: TombStone ● 565 dni temu

@cajunbCS
Muszę przyznać, że jest mi przykro to widzieć. Wiem, że stanislaw okłamuje samego siebie w niektórych sytuacjach. Jednocześnie chciałbym go przeprosić, bo w pewnym momencie ta cała sytuacja była dużo gorsza dla niego, niż dla mnie. Nie działaliśmy razem w grze i poza nią, nie było żadnej chemii, co było smutne, ale to prawda. Myślę, że to najlepsze dla nas wszystkich. Nadal życzę im obu powodzenia w przyszłości i zapamiętam dobre momenty, które też mieliśmy. I will admit that i am kinda sad to see this happening. I know that @peterjarguz is lying to himself in certain situations. But at the same time i wanna apologize to him, because at some point the whole situation was way worse for him than it was for me. We didn´t work together ingame and outside the game we didnt really have any chemistry which was sad but it was the truth. So i think this is the best for all of us. I still wish both of them GL in the future and will remember the good times we had aswell.
+2
comments

Stanislaw skrytykował Duńczyków z OpTic Gaming oraz organizację
Autor: TombStone ● 565 dni temu

Stanislaw skrytykował Duńczyków z OpTic Gaming oraz organizację
Zdjęcie: fragbite

Stanislaw skrytykował Duńczyków z OpTic Gaming oraz organizację

Peter "stanislaw" Jarguz po zakontraktowaniu z compLexity wystosował długie oświadczenie dotyczące problemów w poprzednim zespole — OpTic Gaming. Kanadyjczyk opisał w nim kłopoty z duńską częścią składu. Zwrócił uwagę na negatywne zachowania k0nfiga, cajunB czy gade'a — spóźnianie się na treningi, niechęć do analizowania dem czy omawianie problemów zespołu wyłącznie w języku duńskim. Drużyna wobec narastających problemów miała nawet wspólnie zgodzić się na wymianę gade'a na innego gracza, jednak ostatecznie jego rodacy wycofali poparcie dla tego pomysłu. Przyznał też, że cajunB rozmawiał z właścicielem organizacji, by zamiast stanislawa i ShahZaMa do zespołu sprowdzić Friberga oraz allu. Sami cajunB oraz k0nfig mieli też dostać ofertę od innej organizacji, jednak ostatecznie i ten transfer nie doszedł do skutku. Według słów stanislawa, on i ShahZaM na własną rękę dowiedzieli się o tym, że na ich miejsce zostali już zakontraktowani JUGi oraz Snappi.
+6
comments

Zmiany w compLexity! ShahZam oraz Stanislaw w składzie
Autor: TombStone ● 565 dni temu

Zmiany w compLexity! ShahZam oraz Stanislaw w składzie
Zdjęcie: compLexity

Zmiany w compLexity! ShahZam oraz Stanislaw w składzie

Organizacja compLexity ogłosiła przejście Petera "ptr" Gurney'a oraz Aleca "Slemmy" White'a na ławkę rezerwowych. Ich miejsce w składzie zespołu zajmą dotychczasowi reprezentanci OpTic Gaming, Shahzeeb "ShahZaM" Khan oraz Peter "stanislaw" Jarguz.

Skład compLexity:
Rory "dephh" Jackson
Shahzeeb "ShahZaM" Khan
Brad "androidx23" Fodor
Peter "stanislaw" Jarguz
Jaccob "yay" Whiteaker

Ron "Rambo" Kim (trener)
Matt "Warden" Dickens (menadżer)
+3
comments

Ex6TenZ i shox będą grali ze sobą po raz piąty
Autor: posejdon ● 565 dni temu

@neLendirekt
To będzie piąty raz, gdy ex6 i shox będą grali razem.

redLine 2008 - shox odszedł
VeryGames 2011 - Ex6 wyrzucił shoxa
VeryGames 2013/Titan 2014 - shox odszedł
Titan 2015/G2 2016 - shox wyrzucił Ex6
?? 2018 It will be the 5th time that Ex6 and shox will play together.

redLine 2008 - shox left
VG 2011 - Ex6 kicked shox
VG 2013/Titan 2014 - shox left
Titan 2015/G2 2016 - shox kicked Ex6
?? 2018
+4
comments