Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#v4#gamesclashmasters#virtuspro#illuminar#twitter#aristocracy#sprout#adwokacik#śmieszne#tricked

Friberg: Dalej czuję głód gry
Autor: kipikasha ● 587 dni temu

Friberg: Dalej czuję głód gry
Zdjęcie: hltv.org

Friberg: Dalej czuję głód gry

Cześć, nie dawałem znaków życia przez kilka dni po ogłoszeniu nowego składu OpTic. Przepraszam za to, ale musiałem sfinalizować rozmowy z organizacją dotyczące kontraktu.

Gra dla OpTic była czystą przyjemnością, mieliśmy dużo frajdy i myślę, że poradziliśmy sobie w porządku, chociaż naszym głównym celem był awans na Majora. Mieliśmy trochę problemów z naszą pulą map, przez co graliśmy gorzej w fazach play-off podczas zawodów, ale wyszliśmy z grupy na każdym turnieju, na którym byliśmy, oprócz finałów ECS. Po zaledwie kilku miesiącach wspólnej gry awansowaliśmy na 11 miejsce w rankingu HLTV, z czego jestem niezmiernie dumny.

Nigdy nie próbowałem dotąd bycia prowadzącym, ale podczas tworzenia drużyny ta pozycja była nieobsadzona, więc musiałem się wiele nauczyć. Była to rola bardzo wymagająca, nad którą wiele pracowałem i jest to coś, co mógłbym kontynuować w innym zespole, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Idąc naprzód, dalej czuje głód gry i chcę kontynuować karierę, w dalszym ciągu wierzę, że jestem w stanie rywalizować na najwyższym poziomie. W związku z tym poprosiłem OpTic o rozwiązanie mojego kontraktu i będę teraz szukał nowej drużyny.

To był wspaniały okres z OpTic, więc duże podziękowania dla całego kierownictwa. Tak jak wszyscy mówią, Hector [właściciel i CEO organizacji - przyp. red.] jest naprawdę świetnym facetem i bardzo się o nas troszczył. Chcę też podziękować kolegom z drużyny oraz trenerowi ImAPet, który poświęcił ogromną ilość czasu dla naszego zespołu.

Prawdopodobnie będę streamował w najbliższych tygodniach, dopóki nie pojawi się jakaś nowa oferta.
- Adam "friberg" Friberg
+6
comments

Twistzz po zwycięstwie podczas cs_summit2
Autor: TombStone ● 587 dni temu

@twistzzvd
Jedno z najlepszych uczyć kiedykolwiek. Jestem tak dumny z chłopaków, są naprawdę rodziną dla mnie. Kocham was EliGe, nitr0, stel, zews oraz NAF, dzięki za farmienie przez cały turniej. GG, pokonaliśmy Cloud9 3 do 2 i wygraliśmy cs_summit2. Gdy zobaczyłem, że ostatnią mapą jest overpass i zaczęliśmy po stronie CT, to miałem wspomnienia z 30 fragów NAFa w finale 2. sezonu ELEAGUE, po prostu wiedziałem, że to znów się zdarzy, gdy potrzebowaliśmy tego najbardziej. Easily one of the best feelings ever. I'm so proud of the guys, they really are family to me. ❤ love you guys @elige @nitr0 @steelegabr @zews and @NAFFLY thanks for farming the entire tournament. GG we beat @Cloud9 3 - 2 and win @BeyondTheSummit ❤ When I saw the last map was overpass and we started CT I had flashbacks to watching naf 30 bomb astralis in the final of eleague season 2, I just knew it was going to happen again when we needed it the most
+5
comments

S1mple o zachowaniu LUqa
Autor: TombStone ● 587 dni temu

@s1mpleO
To bardzo głupie ze strony LUqa, osoby, która nie jest nawet w zespole, by publikować to wideo. It was very stupid act by LuQ, this person not even in the team and post this video
+28
comments

To już pewne! Będzie trzecia edycja cs_summit
Autor: TombStone ● 587 dni temu

+8
comments

Luz z pucharem Legends Cup
Autor: FrogMan ● 588 dni temu

Luz z pucharem Legends Cup
+22
comments

PRIDE wygrywa Legends Cup
Autor: FrogMan ● 588 dni temu

PRIDE wygrywa Legends Cup
Zdjęcie: HLTV.org

PRIDE wygrywa Legends Cup

PRIDE zmierzyło się z 5POWER w finale Legends Cup. Polacy pokonali rywali wynikiem 3 do 1. Na ich konto wpłynie 12,5 tys. dolarów.
+7
comments

Minise z AWP w rękach jest groźny! ACE!
Autor: TombStone ● 588 dni temu

+8
comments

Minise zostaje sam na dwóch przeciwników i daje radę!
Autor: TombStone ● 588 dni temu

+8
comments