X

+10
Udostępnij
menu Menu
#eleaguemajor#wesg#twitter#śmieszne#stream#virtuspro#fnatic#ago#clutch#statystyki

SZPERO królem Rybnika! MVP!

SZPERO królem Rybnika! MVP!
+21
comments

Não Tem Como w pełnej krasie na lotnisku w Niemczech

Não Tem Como w pełnej krasie na lotnisku w Niemczech
+16
comments

Wygranie turnieju nie oznacza, że wszystko działa dobrze w zespole

@neLendirekt
Wygranie turnieju nie oznacza, że wszystko działa dobrze w zespole.

Nie zapominajmy, że zespół spędza więcej czasu razem poza PC niż grając w CS-a. Poczekajmy zatem na przyczyny, a potem krzyczmy, że to głupi ponmysł. Fnatic pozbyło się olofa i dennisa, pamiętacie? Winning an event doesn't mean that everything is great in a team.

Let's not forget that a team spends more time together without a pc than playing CS. So let's wait to know the reasons before screaming that it would be a dumb move. fnatic kicked olof & dennis, remember?
+8
comments

Pimp: Jeśli gracze Fnatic są przekonani, że to właściwy ruch, to tak to zatem powinno wyglądać

@Pimp_CSGO
Boże, nie... Nie mam nic przeciwko Xiztowi albo komukolwiek innemu, ale Golden to coś innego. Bardzo utalentowany, dobry w komunikacji (bazuję na FPL) i to, co dokonał dla Fnatic, jest nie do opisania. Nie zatwierdzam tej zmiany.

Drużyna zawsze wie jednak lepiej, więc jeśli gracze Fnatic są przekonani, że to dla nich właściwy ruch, tak to zatem powinno wyglądać. Wszyscy mamy swoje powody. My jako eksperci możemy tylko zgadywać i obawiać się skutków. Graczom powinno zależeć, by udowodnić, że jesteśmy w błędzie. God no... nothing against Xizt or anyone else, but Golden is something else. Super talented, super great at communicating (FPL experience) and what he has done to Fnatic is remarkable. I do not approve this
+6
comments

steel zdobywa 4 fragi z AWP, a jego zespół wygrywa mapę!

+1
comments

Czy dowodzenie Goldena naprawdę miało wpływ na Fnatic?

@tomi
Xizt za Goldena to test na wpływ dowodzenia tego drugiego - to on był tak innowacyjny czy może Senor VAC prowadził show?

Xizt ma więcej umiejętności, ale jego dowodzenie nigdy nie było za dobre. Zobaczmy, co ta podmianka wniesie dla Fnatic! Xizt for Golden is a litmus test for the latter's leadership impact -- was he innovating or was it Senor VAC running the show?

Xizt has more skill, but his leadership has never been too good. Let's see what the trade-off does for fnatic!
+6
comments

felps dotarł na bootcamp do Niemiec

felps dotarł na bootcamp do Niemiec
+8
comments

zAAz i jej oświadczenie po przegranym Intel Challenge

@zAAzCSGO
Przegrałam jeden turniej w przeciągu dwóch lat. W celu wyjaśnienia: nigdy nie stracę pewności siebie, to tylko uczyni mnie mocniejszą i bardziej głodną zwycięstwa. Szanuję moich rywali jedynie poza grą, nigdy w grze. I lost ONE tournament in two years. Just to make myself clear here: I will never lose my confidence no matter what it will only make me stronger and even more hungry to win. I only respect my enemys outside the game and never in-game.
+8
comments