X

+10
Udostępnij
menu Menu
#twitter#śmieszne#ago#agoesports#gif#eslmp#peet#ogacounterpit#ace#stream

PaszaBiceps po odejściu Snaxa

@paszaBiceps
Pomogę wam z tym bólem głowy! Dużo gadacie, ale g*wno wiecie. Nie opuszczę tej tonącej łodzi do 2020! Potem przeniosę się na wieś, zrobię syna, kupię 3 owczarki niemieckie i będę pracował nad moim bicepsem. Wasz Papito I help you with your headache guys !, you talk to much but you know shit :grin: I will not leave this sinking boat untill 2020! Then i move to the villages,make a son,buy 3 German Shepherds and I will pump my biceps till my life :ok_hand: your Papito :heart:
+77
comments

SZPERO tłumaczy, jak wygląda obecna sytuacja tomorrow.gg

@SZPEROcsgo
Dla jasności - morelz gra "na razie" jako standin w VP, co oznacza, że zagra z nami kwalifikacje do minora. Niepewny jest występ mój i kap3ra w niedzielę (jeśli dotrwamy) w kwalifikacjach, oczywiście z powodu wypożyczenia naszej dwójki do 30 czerwca. Wszystko się wkrótce wyjaśni.
+15
comments

Virtus.pro nie zagra na Dreamhack Masters Sztokholm

Virtus.pro nie zagra na Dreamhack Masters Sztokholm
Zdjęcie: StarLadder

Virtus.pro nie zagra na Dreamhack Masters Sztokholm

Virtus.pro przegrało z tureckim Space Soldiers i pożegnało się z marzeniami o występie na Dreamhack Masters Sztokholm z pulą nagród 250 000$.

Virtus.pro 0 - 2 Space Soldiers

16 - 19 (de_inferno)
8 - 16 (de_train)
+6
comments

Morelz na dłużej w Virtus.pro

Morelz na dłużej w Virtus.pro
Zdjęcie: ESL

Morelz na dłużej w Virtus.pro

Virtus.pro wraz z transferem Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego potwierdziło, że Piotr "Morelz" Taterka będzie pełnił rolę zmiennika również w kolejnych spotkaniach zespołu w lidze ESEA.
+7
comments

Czy Snax odzyska swoją formę?

@tomi
Chętnie zobaczę, czy Snax da radę ożywić swoją karierę w mousesports - był w dużej mierze nieobecny przez ostatnie 18 miesięcy. Transfer może naprawdę pomóc mousesports zrobić kolejny krok jako zespół. Look forward to seeing if Snax can revitalize his career in mousesports -- he's been largely absent for almost 18 months now. Could really help mousesports take the next step as a team.
+17
comments

morelz: Dam z siebie wszystko

morelz: Dam z siebie wszystko
Zdjęcie: PGL

morelz: Dam z siebie wszystko

Jest mi niezmiernie miło, że mogę przez jakiś czas reprezentować barwy Virtus.pro. Niesamowite uczucie usłyszeć propozycję gry dla takiego zespołu. Ledwo opadły emocje po wygranej na AGO w finałach PLE a tu takie zaskoczenie i szok. Wiem, że to dla mnie dobra lekcja, wielka szansa i możliwość sprawdzenia własnych umiejętności. Dam z siebie wszystko. Jestem zmotywowany jak nigdy dotąd.
- Piotr „morelz” Taterka w oświadczeniu Virtus.pro
+10
comments

kuben o zmianach w Virtus.pro

kuben o zmianach w Virtus.pro
Zdjęcie: SLTV

kuben o zmianach w Virtus.pro

Cieszymy się, że możemy powitać morelza jako nowego zawodnika. Virtus.pro dostrzega ogromny potencjał w tym chłopaku. Mamy nadzieję, że w krótkim czasie będzie w stanie sprawnie porozumieć się z resztą zespołu. Odnośnie Snaxa - zawsze będziemy dobrze wspominać wspólnie spędzony czas.
- Jakub “kuben” Gurczyński w oświadczeniu Virtus.pro
+22
comments

Cadian o transferze Snaxa

@caspercadiaN
Snax w mouz - to soczyste, taki wszechstronny zawodnik.

Jeśli będzie w stanie odzyskać formę, to na pewno będzie świetnym dodatkiem do zespołu. Powodzenia STYKO, raczej szybko znajdzie nowy dom. Snax in mouz - that’s juicy, such a versatile player.

If he can find form, then I’m sure he will be a great addition, also GL to styko, shouldn’t take long finding him a home.
+14
comments