Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#epl#dhatlanta#iembeijing#astralis#twitter#śmieszne#100thieves#faze#vitality#ence

Jak na razie nie było chętnych na FNS-a?
Autor: posejdon ● 488 dni temu

@JackEtienne
FNS wciąż otrzymuje pełne wynagrodzenie, ma pozwolenie na rozmowy z jakimkolwiek zespołem, nie odrzuciliśmy żadnej oferty z innej drużyny @stuchiuWriter FNS is still being paid his full salary, is free to talk to any team, and we've not turned down a single offer from another team.
+1
comments

autimatic do tarika: Dziękuję za cały wysiłek i pracę jaką włożyłeś w zespół
Autor: posejdon ● 488 dni temu

@autimaticTV
Powodzenia dla tarika w jego nowym rozdziale. Jestem bardzo smutny, nie dlatego, że odchodzi, ale ze względu na utratę tak wspaniałego teammate'a. Dziękuję za cały wysiłek i pracę jaką włożyłeś w zespół, i przede wszystkim dziękuję ci również za to, że byłeś wspaniałym kolegą z drużyny. Good luck to @tarik on his next chapter. I’m very sad, not because he is leaving, but because I’m losing such an amazing teammate. Thanks for all the effort and work you’ve put into this team, and most of all thank you for always being a great teammate.
0
comments

FNS z krótką wiadomością do tarika
Autor: posejdon ● 488 dni temu

@FNS
Powodzenia tarik! Good luck @tarik !
+1
comments

Publika na Majorze w Katowicach będzie już w fazie grupowej?
Autor: posejdon ● 488 dni temu

@OnFireAnders
Dla mnie ekscytującą wiadomość dotyczącą Majora w Katowicach jest potencjał obecności publiczności w fazie grupowej, to byłoby świetne For me, the exciting news about Katowice major is the potential to have an audience for the group stage, that'd be really great.
+5
comments

Ex6TenZ chyba bardzo chce wygrać z VP
Autor: posejdon ● 488 dni temu

@Ex6TenZZZ
O 13 gramy z Virtus.pro. Mam związane z nimi złe wspomnienia z przeszłości, wiele rewanżów do podjęcia! Jutro będziemy musieli się lepiej zaprezentować, jeśli chcemy wygrać. Czas na sen przed walką Playing @virtuspro at 13CET. I have some bad memories against them in the past, I have too much revenges to take! We will have to show a better face tomorrow if we want to win. Time to sleep before the fight!
+5
comments

No to teraz czas na Amerykę, bondik
Autor: posejdon ● 488 dni temu

@flam3zFPS
bondik został pierwszym graczem, który zakwalifikował się na Majora trzema różnymi ścieżkami

CIS - FACEIT Major 2018
Azja - ELEAGUE Major 2018
Europa - ELEAGUE Major 2017 bondik becomes the first player to qualify for the Majors (main qualifier) via three routes:

CIS - FACEIT Major 2018
Asia - ELEAGUE Major 2018
Europe - ELEAGUE Major 2017
+3
comments

Cloud9 oficjalnie żegna tarika
Autor: TombStone ● 489 dni temu

@Cloud9
Chcielibyśmy życzyć tarikowi wszystkiego najlepszego w przyszłości i nigdy nie zapomnimy roli, jaką odegrał w zdobyciu przez Cloud9 mistrzostwa Majora! Żegnaj, Mr. Content. We would like to wish @tarik the best in the future and will never forget the role he played in making #C9CSGO Major Champions! Farewell, Mr. Content.
+7
comments

Film Thorina o Majorze w Katowicach
Autor: FrogMan ● 489 dni temu

-45
comments