X

+10
Udostępnij
menu Menu
#eleaguemajor#wesg#twitter#śmieszne#fnatic#virtuspro#statystyki#stream#clutch#teamkinguin

Kinguin nie zamierza sprzedawać graczy

Kinguin nie zamierza sprzedawać graczy
Zdjęcie: hltv.org

Kinguin nie zamierza sprzedawać graczy

Ciężko komentować coś, o czym dowiedzieliśmy się z internetowych plotek. Jedyne co mogę zdradzić, to że jesteśmy szczęśliwi z obecnym składem zespołu i nie zamierzamy sprzedawać któregokolwiek z zawodników.
- Giovanni Varriale z Kinguin
-9
comments

Ciąg dalszy sporu Dvoryankin - Dekay

@dvoryrom
Słuchaj, to jest hipokryzja. Twój artykuł dotarł do mnie w godzinę, chociaż ja cię nie znam. Znalezienie mnie na Twitterze to kwestia dwóch kliknięć. To prawda, nie odpowiedzieliśmy na maila z nieznanego dla nas konta, ale jeśli naprawdę chciałbyś dostać nasz komentarz, to byś go dostał. Look, this is hypocrisy. It took me an hour to see your article although I don’t know you. Finding me on twitter is a matter of 2 clicks. Our bad we don’t reply to unknown requests from @gmail.com email that fast, but if you really would’ve wanted comments, you would get them.
+7
comments

Menedżer VP odnosi się do raportu Dekaya

@dvoryrom
Chcę być w pełni szczery z naszymi fanami. Spekulacje takie jak te, to tylko ślepe strzały. Nikt nie kontaktował się ze mną i organizacją, większość z tych założeń to brednie. Opublikujemy oświadczenie, kiedy będziemy mieli co ogłosić. I want to be totally clear with our fans that speculations like this are just random accusations. No one contacted me or VP asking for comments, most of the assumptions are just fantasies. We’ll give an update when there is an update.
+9
comments

Thorin byłby zadowolony z transferu felpsa do 100 Thieves

@Thooorin
felps jest jednym z najbardziej utalentowanych graczy spoza teamów z top2-3, więc byłbym oczywiście zadowolonym gdyby dołączył do 100T, szkoda tylko, że zastąpi kNg, który był rewelacją zeszłego roku

Można się tylko zastanawiać, czy jego status wizowy był problemem. felps is one of the most talented players outside of the top 2-3 teams in the world, so I'm certainly glad to see him join 100T, but it's disappointing it's at the expense of kNg, who was a revelation last year.

One wonders if his visa status was an issue.
+6
comments

kNG straci miejsce w 100 Thieves?

kNG straci miejsce w 100 Thieves?
Zdjęcie: ESL

kNG straci miejsce w 100 Thieves?

Jak donosi brazylijski serwis TeamPlay, w niedługim czasie może dojść do zmian w szeregach 100 Thieves. Według źródeł blisko organizacji, miejsce w składzie ma stracić Vito " kNg" Giuseppe.Jednym z kandydatów do jego zastąpienia jest João "felps" Vasconcellos.

Potencjalny skład 100T:

- Henrique "Hen1" Teles
- Lucas "Lucas" Teles
- Bruno "bit" Fukuda
- Lincoln "fnx" Lau
- João "felps" Vasconcellos
+8
comments

Ogłoszono czwartą edycję Intel Challenge Katowice

Ogłoszono czwartą edycję Intel Challenge Katowice
Zdjęcie: HLTV.org

Ogłoszono czwartą edycję Intel Challenge Katowice

ESL ogłosiło czwartą edycję Intel Challenge Katowice. Osiem najlepszych damskich drużyn z całego świata zmierzy się w rozgrywkach, których pula nagród wyniesie 50 tys. dolarów. Turniej odbędzie się między 23 a 24 lutym w trakcie IEM Expo. Trzy spośród ośmiu drużyn otrzymały zaproszenie, pozostałe będą musiały przejść przez etap kwalifikacji. Zaproszone zespoły to:
- RES Gaming
- Team Dignitas
- Alpha Republic of Esport
+1
comments

[email protected] o taktycznych elementach gry QB Fire

+2
comments

Thorin na temat SZPERO i Virtus.pro

@Thooorin
Myślałem, że któregoś dnia to SZPERO otrzyma szansę na grę w Virtus.pro, ponieważ wniósłby do zespołu grę AWP, której im brakowało od jakiegoś czasu. I thought SZPERO would one day be a player who got a chance in VP, since he would bring an AWPing threat they've lacked for some time.
+27
comments