Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#iemchicago#minoreu#minorna#liquid#twitter#blastlosangeles#śmieszne#faze#intz#ence

Aktualne logo Virtus.pro
Autor: TombStone ● 499 dni temu

Aktualne logo Virtus.pro
+25
comments

Vendetta w szoku
Autor: kipikasha ● 499 dni temu

@vENdettaCSGO
O rany, obudziłem się, a tu shox poza G2... dajcie mi ten skład z Ex6tenzem, RpK, shoxem, smithzzem i Zywoo, ładnie proszę! Oh boy.. woke up to shox being out of G2... gimme dat Ex6, RpK, shox, SmithZz & ZywoO lineup, pretty please!
+14
comments

Hazed o swoim wymarzonym francuskim składzie
Autor: kipikasha ● 499 dni temu

@hazedCS
Moim zdaniem Francuski CS -> Shox, Apex, KennyS + Scream/RPK + Ex6tenz.

Mimo wszystko dobrze widzieć Mixwella znowu w akcji, jestem tym podekscytowany. Zasługuje na taką dużą szansę. IMO French CS -> G2 Core : Shox Apex KennyS + Scream/RPK + Ex6tenz.

However, i do like seeing Mixwell play again so im excited about that. He deserves a big chance like this.
+7
comments

x-kom team przegrywa z Epsilon
Autor: kipikasha ● 499 dni temu

x-kom team przegrywa z Epsilon
Zdjęcie: x-kom

x-kom team przegrywa z Epsilon

X-kom team przegrało z Epsilon 13 do 16 na mapie de_cache w spotkaniu Bets.net Challenger Series. Polacy mają obecnie w tych rozgrywkach bilans 2-8.
0
comments

Duet Shox i Smithzz dalej razem
Autor: kipikasha ● 499 dni temu

@Pimp_CSGO
Shox na ławce, smithzz przestaje być trenerem. Nieważne co się dzieje, oni zawsze dają radę trzymać się razem. To jedynie kwestia czasu, kiedy stworzą razem zespół i być może dostaniemy czwartą francuską ekipę na dobrym poziomie. Trzeba wrzucić tam również ex6tenza. Shox is benched, smithzz is stepping down as a coach, no matter what happens they manage to stick together. Only a question of time before to create a team together, and we may get a 4th highly competitive French CS lineup
+11
comments

Thorin o Shoxie: To jeszcze nie koniec
Autor: kipikasha ● 499 dni temu

@Thooorin
Shox to jeden z 3 lub 4 najlepszych graczy w historii CS:GO i jedyny, który kilkukrotnie wracał na szczyt po wielu latach. To jeszcze nie koniec jego przygody. @G2shox is one of the 3 or 4 best players to ever compete in CS:GO and the only one to return to being elite again and again after years. He is not done yet.
+11
comments

Apex wyjaśnia nieporozumienia
Autor: kipikasha ● 499 dni temu

@G2apEX
Mój poprzedni wpis, który jest teraz na samym szczycie Reddita, został źle zrozumiany. Chcę się upewnić, że teraz nie będzie tak samo.

Chodziło mi o to, że Shox już nigdy nie wróci do tego składu. W dalszym ciągu może kiedyś grać w G2.

Następne miesiące zdecydują, jak będzie wyglądał ostateczny skład, bo na razie robimy okres próbny. My previous post which is now on top of Reddit was understood wrong. I'm making sure this post isn't.

What I meant to say is that shox will never comeback to this line up. He may still play for G2 in the future though.

Next months will decide what will happen with the final team as for now we are making a trial.
+6
comments

Oświadczenie NBK na temat zmian w G2
Autor: FrogMan ● 499 dni temu

Oświadczenie NBK na temat zmian w G2
Zdjęcie: G2 Esports

Oświadczenie NBK na temat zmian w G2

Nowy rozdział. Jak pewnie większość z was już zauważyła, doszło do paru zmian w naszym składzie. Przejmę rolę prowadzącego, podczas gdy Shox przejdzie na ławkę, a SmithZz odejdzie z pozycji trenera. Jestem niesamowicie podekscytowany tym nowym wyzwaniem zarówno, jak i możliwością prowadzenia oraz stworzenia zespołu, który osiągnie sukces. Jestem bardziej podekscytowany niż kiedykolwiek, aby spędzić szaloną liczbę godzin, żeby ta drużyna mogła walczyć o najwyższe miejsca na nadchodzących turniejach. Cieszę się również z szansy integracji z mixwellem, ponieważ uważam, że on może być niebywałym dodatkiem do francuskiej sceny. Jestem świadomy, że droga nie jest łatwa, ale dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało mi się stworzyć plan, który pozwoli każdemu graczowi czuć się dobrze w grze i ewoluować. W pełni ufam moim kolegom z drużyny, że dadzą z siebie wszystko, aby odnieść sukces, tak samo, jak oni ufają mi, że poprowadzę zespół do zwycięstwa.
- Nathan "NBK" Schmitt
+5
comments