Sponsor serwisu totalbet
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu totalbet
Sponsor serwisu totalbet
#minoreu#blastlizbona#twitter#eplodense#virtuspro#astralis#śmieszne#statystyki#mibr#liquid

bodyy będzie streamował, by pomóc zwierzętom
Autor: FrogMan ● 47 dni temu

@G2bodyy
Cześć, zrobię mojego pierwszego streama dzisiaj popołudniu, odpoczynek i granie z przyjaciółmi, nie zastanawiajcie się nad przychodzeniem!
Jak niektórzy z was wiedzą, kocham zwierzęta i chcę pomóc schronisku, które tego potrzebuje, więc każdy rodzaj wsparcia zostanie im przekazany.

https://www.twitch.tv/bodyycsgo Hello guys, I’ll make my first stream ever this afternoon, chill and playing with friends, don’t hesitate to come by !
As some of you know, I love animals and I’m willing to help a shelter that needs help, so every kind of support will go directly there

https://www.twitch.tv/bodyycsgo
+11
comments

To jeszcze nie koniec! Jame wygrywa 1vs3 (widoczne 1vs2)
Autor: FrogMan ● 47 dni temu

+1
comments

Przepraszam, jesteście cali? Efektowny wjazd NiP-u na scenę
Autor: TombStone ● 48 dni temu

+6
comments

Hmm... podejrzane
Autor: TombStone ● 48 dni temu

Hmm... podejrzane
+38
comments

Maniac przed półfinałem: To będzie dobry test FaZe
Autor: kipikasha ● 48 dni temu

@Maniac_CSGO
Liquid vs FaZe ma potencjał, by być hitem. To będzie dobry test limitów FaZe w obecnej konstelacji. Liquid vs FaZe sure has the potential to be a banger. Will be a good test for FaZe's limits in their current constellation.
+7
comments

innocent: Graliśmy całkiem nieźle pomimo porażki
Autor: kipikasha ● 48 dni temu

@innocentCS
Odpadamy z kwalifikacji do DreamHacka, źle się czuliśmy będąc zmuszonymi do gry Nuke'a, musieliśmy zaryzykować ze względu na pulę map, ale tak czy siak graliśmy całkiem nieźle pomimo porażki. Teraz jeden dzień treningów i w poniedziałek znów zaczynają się kwalifikacje do Minora. Out of DH qual, felt bad to be forced to play nuke there, had to gamble due to mappool but we still played pretty good despite loss. One pracc day & on monday open quals for minor starts again
+9
comments

dennis i NiP to niezbyt dobre połączenie?
Autor: kipikasha ● 48 dni temu

@Thooorin
Czuć, że odejście dennisa z NiP-u jest tylko kwestią czasu. To po prostu nie jest dobre małżeństwo. Czas zobaczyć innych ludzi, dla dobra obu stron. Feels like a matter of time until dennis moves on from NiP. Just hasn't been a good marriage. It's time to see other people, for both party's benefit.
+1
comments

Świetny znak dla FaZe - NiKo w formie
Autor: kipikasha ● 48 dni temu

@Thooorin
FaZe nie wygląda na mistrza turniejowego, ale dobrą wiadomością jest, że NiKo wygląda obecnie na absolutnego boga. FaZe doesn't look like an event champion, but the good news is that NiKo looks absolutely godlike right now.
+5
comments