Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#gamesclashmasters#v4#twitter#śmieszne#virtuspro#blastmoskwa#illuminar#aristocracy#adwokacik#navi

Magisk lepiej trafić nie mógł!
Autor: TombStone ● 466 dni temu

@MagiskCS
Szczerze brak mi słów... To uczucie. Ten zespół. Mam takie szczeście, że dostałem szansę, by udowodnić swoją wartość z nimi. Jestem najszczęśliwszy, jaki kiedykolwiek byłem w życiu. Honestly lost for words... This feeling. This team. Im so lucky that I got the chance to prove my worth with them. This is actually the happiest I have ever been in my life
+11
comments

Astralis totalnie zdominowało ECS!
Autor: TombStone ● 466 dni temu

@DonHaci
Przez cały sezon 5. ECS (online i finały lanowe) Astralis przegrało JEDNĄ mapę (którą była porażka 14:16 online przeciwko Mousesports na mirage'u)

23-1 w mapach w 5. sezonie ECS

17-1 - online
6-0 - finały lanowe

Najbardziej dominujący występ, jaki kiedykolwiek widziałem Throughout all of ECS Season 5 (Online and LAN finals) Astralis has only lost ONE map (which was a 16-14 loss online vs Mousesports on mirage )

23-1 in maps for ECS Season 5

17-1 - online
6-0 - LAN Finals

Most dominant performance I've ever seen.
+17
comments

1 HP i wygrane 1v3 - czego chcieć więcej?
Autor: kipikasha ● 466 dni temu

+2
comments

fox nowym prowadzącym w Tempo Storm
Autor: kipikasha ● 466 dni temu

fox nowym prowadzącym w Tempo Storm
Zdjęcie: Moche XL Esports

fox nowym prowadzącym w Tempo Storm

Ricardo "fox" Pacheco ujawnił, iż przejął rolę prowadzącego w europejskiej drużynie Tempo Storm. Decyzja ta to skutek nieudanego występu zespołu na Moche XL Esports w Lizbonie, gdzie fox i spółka w swoim pierwszym spotkaniu ulegli iberyjskiemu Giants. Portugalczyk odniósł się do tego spotkania i stwierdził, iż były prowadzący Kevin "HS" Tarn popełnił błąd w fazie wyboru map, co nie pozwoliło zespołowi nawiązać walki na trzeciej, decydującej mapie. Tempo Storm weźmie udział w dzisiejszych trzecich otwartych kwalifikacjach do europejskiego Minora i będzie to pierwszy test tej formacji pod dowodzeniem doświadczonego snajpera.
+5
comments

Zews: Nie zatrzymamy się, póki nie zdobędziemy trofeum
Autor: kipikasha ● 466 dni temu

@zews
Od dołączenia do Liquid nie jestem w stanie opisać, jak bardzo jestem dumny z rozwoju nie tylko w grze, ale też jako ludzi moich kolegów z drużyny. Kolejne porażki bolą, ale nie zatrzymamy się, póki nie zdobędziemy trofeum. Możecie być pewni, że w Brazylii damy z siebie wszystko. Since joining Liquid I can't describe how insanely proud I am of the evolution not only ingame but as people of my teammates. Falling short so many times hurts but we won't stop until we have that trophy. You can bet your ass we will play with blood and sweat for you in Brazil :
+3
comments

pita w trybie pilnym uzyskał wizę do Chin
Autor: kipikasha ● 466 dni temu

@pitaCSGO
Dobre wieści; pilna wiza zatwierdzona. Otrzymam ją jutro, co oznacza, że opuszczę mój zaplanowany lot, ale dzięki NiP wsiądę do samolotu jutro.

Dziękuję każdemu, kto się pytał i trzymał za mnie kciuki <3
Niezła próba piesku, niezła... Good news; Urgent VISA approved. Will have it tomorrow, which means I will miss my intended flight today, but thanks to @NiPGaming im geting on a plane tomorrow instead.

To everyone who has been asking and hoping I will make it, thanks alot <3
To the doggo, nice try.. nice try.
+8
comments

Jaki kraj, taki dziadek mróz
Autor: nix ● 466 dni temu

Jaki kraj, taki dziadek mróz
+13
comments

HEN1 i LUCAS1 dołączają do Luminosity
Autor: kipikasha ● 466 dni temu

HEN1 i LUCAS1 dołączają do Luminosity
Zdjęcie: Dreamhack

HEN1 i LUCAS1 dołączają do Luminosity

Brazylijski zespół Luminosity Gaming poinformował, iż Lucas "LUCAS1" Teles oraz Henrique "HEN1" Teles zastąpili w szeregach drużyny Gustavo "SHOOWTiME" Gonçalvesa oraz Viniciosa "PKL" Coelho. Zmiana weszła w życie tuż po nieudanych dla Luminosity finałach ECS 5 w Londynie, a bliźniaki dołączą do drużyny na bootcampie w Katowicach, gdzie będą razem trenować przed Dreamhack Open Valencia. LUCAS1 i HEN1 pozostawali bez drużyny od opuszczenia w marcu Nao Tem Como, a przeszłości reprezentowali barwy między innymi Tempo Storm i Immortals.

Nowy skład Luminosity:
-Gustavo "yeL" Knittel
-Gabriel "NEKIZ" Schenato
-Lucas "steel" Lopes
-Henrique "HEN1" Teles
-Lucas "LUCAS1" Teles

-Rafael "zakk" Fernandes (coach)
+7
comments