X

+10
Udostępnij
menu Menu
#faceitmajor#twitter#statystyki#śmieszne#fnatic#complexity#faze#nip#big#navi

JW: Golden to prawdopodobnie najmilszy facet, jakiego spotkałem

+7
comments

swag wygrywa 1v5

+1
comments

Nieudany debiut nowego składu PRIDE, Kinguin zwycięskie

Nieudany debiut nowego składu PRIDE, Kinguin zwycięskie
Zdjęcie: Maciej Kołek / PLE

Nieudany debiut nowego składu PRIDE, Kinguin zwycięskie

Team Kinguin pokonał nowy polsko-bułgarski skład PRIDE w pierwszym dzisiejszym meczu w ramach ESL Mistrzostw Polski. Pingwiny dzięki wygranej umocniły się na pierwszym miejscu w tabeli.

Team Kinguin 2 - 0 PRIDE

16 - 12 (de_mirage)
16 - 2 (de_dust2)
+2
comments

steel: Dalej będę IGL-em

@JoshNissan
Zastąpiliśmy Pollo przez wewnętrzne problemy i szukaliśmy potencjalnego zastępcę, który wypełni jego rolę. Testowaliśmy kilku kandydatów i było kilka wyborów z NA, które wyglądały na odpowiednie, ale to oczywiste, że doświadczenie prowadzącego w podejmowaniu decyzji w trakcie rund, przejmowaniu inicjatywy i wnoszeniu świeżych pomysłów różni się od doświadczenia zwykłych graczy.

kRYSTAL zagra z nami w ramach wypożyczenia z Imperial na ZOTAC Cup Masters i DHM Stockholm i jeśli obie strony będą zadowolone z tego okresu "testowego", to zostanie z nami. Dalej będę IGL-em.. We replaced Pollo for internal issues and were looking at potential replacements to fill a specific role. We trialed several candidates and had a few NA choices that seemed to look like a good fit but it's obvious how different an experienced player with igl experience is when it comes to taking initiative, helping with mid round decisions, and bringing fresh ideas
Krystal will be playing with us on loan from Imperial for Zotac Cup Masters and DHM Stockholm and if both parties feel good about this "trial" period then we will continue with him. I will remain as IGL.
+6
comments

Gusta się zmieniają, prawda Jarek?

@dvoryrom
W zeszłym roku na ESL One Cologne pashaBiceps nie był w stanie ukryć dezaprobaty moim różowo-złotym macbookiem. Teraz sam używa różowej klawiatury! Dobrze mieć go po swojej stronie! At #ESLOne Cologne last year @paszaBiceps could barely hide his disapproval of my rose gold macbook. Now he’s using pink keyboard. Good to have him on our side!
+14
comments

A mecze kończę tak...

+1
comments

Fantastyczna akcja reatza! Cztery fragi

+5
comments

Ale czemu ona się nie zgadza? Czemu?

+15
comments