Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#blastlosangeles#ggleague#eseaglobalchallenge#liquid#faze#fazeclan#śmieszne#cloud9#twitter#mibr

TOAO: Mamy nad czym pracować
Autor: posejdon ● 408 dni temu

@TOAOcsgo
Oczywiście nie jesteśmy usatysfakcjonowani 5-8 miejscem na SLTV StarSeries Season 5. Przegraliśmy 1:2 z North w ćwierćfinale. Na każdej mapie przegraliśmy zbyt wiele rund po jednej ze stron. Nie możesz wygrać meczu,  zwyciężając tylko w jednej połowie. Mamy nad czym pracować. I miejmy nadzieję, że wrócimy silniejsi. Obviously we are not satisfied with 5-8 finish in SLTV StarSeries S5. Lost 1-2 vs North in quarters. On each map we lose on 1 side way too many rounds. And you cant win a match by winning just 1 side. We have stuff to do...
+21
comments

Smoke do okna okazał się zabójczą bronią...
Autor: posejdon ● 408 dni temu

+3
comments

Thorin: FU*K MSL
Autor: posejdon ● 408 dni temu

+13
comments

Pasza chwali AGO. "Możecie być z siebie dumni"
Autor: posejdon ● 408 dni temu

@paszaBiceps
Czekałem 10 lat, by obejrzeć polski zespół walczący w ćwierćfinale, to była piękna przygoda! Możecie być z siebie dumni, AGO! Wciąż jednak wiem, że nie jesteście usatysfakcjonowani. I Have been waiting for 10 years to watch a Polish Team fighting in quarterfinal , it was a beautiful journey! You can be proud @AGOesports ! But I still know that you feel unsatisfied
+36
comments

Statystyki z meczu AGO vs North
Autor: posejdon ● 408 dni temu

Statystyki z meczu AGO vs North
+4
comments

FalleN chwali graczy AGO
Autor: kipikasha ● 408 dni temu

@FalleNCS
Świetny występ AGO, głowy do góry! Great showing @AGOesports, heads up!
+45
comments

AGO odpada z StarSeries i-League S5
Autor: kipikasha ● 408 dni temu

AGO odpada z StarSeries i-League S5
Zdjęcie: StarLadder

AGO odpada z StarSeries i-League S5

W drugim ćwierćfinale StarSeries i-League S5 AGO Esports zmierzyło się z North. Polacy słabo rozpoczęli to spotkanie i zdobyli zaledwie trzy rundy po stronie atakującej na wybranym przez siebie Trainie. Po zmianie stron Jastrzębie obudziły się i w pewnym momencie wydawało się, że piękny comeback zakończy się sukcesem. Niestety, w dwudziestej ósmej rundzie do gry AGO wkradło się kilka błędów, a rywale zdobyli rundę meczową. Ograniczone wyposażenie nie pozwoliło Polakom doprowadzić do dogrywki, a rywalizacja przeniosła się na Dusta2.

Na legendarnej piaszczystej mapie strona terrorystów w wykonaniu Polaków znów nie wyglądała najlepiej, zabrakło innowacyjnych pomysłów na zmylenie defensywy North, która po słabszym początku zdobyła dziewięć oczek z rzędu i zakończyła pierwszą połowę z sporą przewagą. Duńczycy wygrali także drugą rundę pistoletową, którą przekonwertowali na dwa kolejne punkty. Od stanu 4-14 Polacy zaczęli grać na swoim najwyższym poziomie i nie stracili żadnej rundy do końca mapy tworząc najbardziej spektakularny comeback na tym turnieju.

Mirage rozpoczął się od wygranej przez AGO rundy pistoletowej, jednak pierwsze pojedynki na pełnym ekwipunku padły łupem skandynawskiej formacji. Ostatecznie po pierwszej połowie Duńczycy prowadzili 9 do 6. W ostatniej pistoletówce tego ćwierćfinału Damian "Furlan" Kisłowski świetnie trafił z decyzją o ataku prawie niekrytego bombsite'u B, a po kilku minutach na tablicy widniał remis. W pierwszej rundzie full-buy Polacy zaatakowali na A, a w sytuacji 5v5 bez granatów antyterroryści nie byli w stanie rozbroić bomby. W kolejnej rundzie Duńczycy korzystali z samych pistoletów, ale zaskoczyli graczy AGO, którzy zdobyli zaledwie jedno zabójstwo. Przegrana w rundzie eco rywali okazała się kluczowa dla rozwoju spotkania - North przejęło kontrolę i odzyskało prowadzenie, którego nie wypuściło już do końca rywalizacji.

Markus "Kjaerbye" Kjærbye i spółka jutro zagrają w półfinale z NRG, natomiast AGO wyjedzie z Kijowa pewnie delikatnie rozczarowane, choć w ogólnym rozrachunku Jastrzębie mają za sobą najlepszy turniej w historii tego składu. Pokonanie Virtus.pro, NiP oraz mousesports offline to nie lada osiągnięcie, z którego bez wątpienia można być dumnym, a kolejne szanse walki z czołówką zapewne pojawią się już wkrótce.

AGO 1 - 2 North

13 - 16 (de_train)
16 - 14 (de_dust2)
10 - 16 (de_mirage)
+6
comments

kio robi ace'a na eco rywali
Autor: posejdon ● 408 dni temu

0
comments