X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu totalbet
Sponsor serwisu totalbet
#faceitmajor#twitter#statystyki#fnatic#śmieszne#astralis#faze#big#mibr#navi

nexa dostał wizę do Kanady

@NeiL_Mcs
Dziś nexa otrzymał pięcioletnią wizę do Kanady. Dzięki Redeye za pomoc! Do zobaczenie w Montrealu za tydzień! Today @NEXACS received his 5 year multi entry visa to Canada
+3
comments

WARDELL wygrywa 1v2

+1
comments

ISSAA na naklejce upamiętnił swojego przyjaciela

ISSAA na naklejce upamiętnił swojego przyjaciela
Zdjęcie: Valve

ISSAA na naklejce upamiętnił swojego przyjaciela

Zawodnik HellRaisers, Issa "ISSAA" Murad, na swojej naklejce umieścił pseudonim przyjaciela, który zginął w katastrofie lotniczej. Według wpisu organizacji, dupstylez dorastał z ISSAA, zawsze wspierał go oraz wierzył w jego możliwości. Był dla niego starszym bratem.
+57
comments

draken: Nie zasłużyliśmy na awans do play-offów

@drakenCSGO
Przepraszam wszystkich fanów. Brak możliwości gry w Globen w moim rodzinnym mieście jest bolesny, ale nie zasłużyliśmy tym razem na awans. Idę kibicować teraz NiP-owi! Sorry to all the fans. Heartbreaking to not get to play in Globen in my homecity but we didn’t deserve it this time. Go cheer for NiP now!!
+5
comments

Dojrzały CS w wykonaniu Ghost

@Maniac_CSGO
Podoba mi się, to co teraz widzę po Ghost. Świetna sztuczka defensywna na A w sytuacji 4v5, a rundę potem zdyscyplinowane 5v3. Like what I see from Ghost atm. Great defensive trick on A in 4v5, then disciplined 5v3 in the round after that.
+2
comments

Kjaerbye: To moment zwrotny

@KjaerbyeCS
WOW, to był szalona gra. Pokonaliśmy najmocniejsze na świecie Astralis i pragnę podziękować moim partnerom, bo to była naprawdę ciężko wypracowana wygrana. Jestem wdzięczny, że znów zagramy na dużej scenie, to obiecujący moment zwrotny po trudnym roku. Wow what a crazy game. We beat Astralis, the best in the world and all I want to do is thank my teammates, because this was a very hard fought team win! Grateful to finally play on the big stage again, and a very promising turning point for us after a rough year..
+7
comments

JW krótko po odpadnięciu z DreamHacka

@jwCSGO
Fnatic tier 1000
+10
comments

device po porażce z North: Zdarza się

@dev1ce
Zdarza się! Gramy jutro z TyLoo o miejsce w play-offach! Świetny mecz North! :D Shit happens! We are facing @tyloogaming tomorrow for a spot in the play offs! Well played north :D!
+6
comments