Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#dhatlanta#epl#iembeijing#śmieszne#twitter#astralis#faze#100thieves#eslmp#vitality

AdreN opuszcza Gambit Esports
Autor: xyz ● 346 dni temu

AdreN opuszcza Gambit Esports
Zdjęcie: DreamHack

AdreN opuszcza Gambit Esports

Gambit Esports poinformowało za pośrednictwem swojego Twittera, że AdreN nie jest już częścią ich organizacji. AdreN reprezentował barwy rosyjskiej organizacji od stycznia 2016 roku, za jego największy sukces w barwach Gambit na pewno można uznać pierwsze miejsce na PGL Major Kraków.
+3
comments

xseveN: Chcemy zemsty na G2 Esports
Autor: xyz ● 346 dni temu

xseveN: Chcemy zemsty na G2 Esports
Zdjęcie: DreamHack/Adela Sznajder

xseveN: Chcemy zemsty na G2 Esports

Po pierwsze, chcemy pokonać G2. Chcemy zemsty... Najtrudniejsze jest to, że nie reagujemy tak szybko. Więc te opóźnienia o jedną lub dwie sekundy mogą nas dobić. Musimy być w tym lepsi. Szybka komunikacja.
- Sami " xseveN " Laasanen dla Hltv.org
+1
comments

SZPERO bez owijania w bawełnę: Mamy farta
Autor: kipikasha ● 346 dni temu

@SZPEROcsgo
Wychodzi na to, że mamy farta... Dostaliśmy drugą szansę na utrzymanie w ESL Pro League. Polecimy we wtorek do Dallas, by zagrać w barażach! MUSI SIĘ UDAĆ, LECIMY PANOWIE I guess we are lucky... we got 2nd chance to stay in ESL Pro League!!! We will fly to Dallas on Tuesday to play relegations! WE MUST DO IT, LETS GO BOYS
+6
comments

Dalsze zmiany w ESL Pro League po finałach w Odense
Autor: xyz ● 346 dni temu

@theflyingdj
Zmiana na 16 zespołów w Europie jest częścią dość znaczącej i daleko idącej zmiany formatu Pro League, nad którą pracujemy od kilku miesięcy. Po finałach w Odense opublikujemy więcej szczegółów. The change to 16 teams in EU is part of a pretty significant and far reaching change in format of Pro League which we have been working on for several months. We will release more details after the finals in Odense.
+4
comments

Zmiany w EPL-u: Pomysł dobry. Wykonanie beznadziejne
Autor: kipikasha ● 346 dni temu

@tolkienfanatic
Czy rozszerzenie ESL Pro League Europa to właściwy ruch? Tak.

Czy decyzja o tym cztery dni przed barażami, kiedy nie ma już czasu na słuszne rozstrzygnięcie czterozespołowego remisu, jest właściwa? Nie. Is it the right move to expand EPL EU? Yes.

Is the right time to decide to do it four days before Relegation when there is "no time" to properly break a four-way tie? No.
+4
comments

LDLC długo nie nacieszyło się mianem najlepszej ekipy we Francji
Autor: kipikasha ● 346 dni temu

@DBLTAPesports
Francuscy fani CS:GO: LDLC to najlepszy francuski zespół!

*LDLC zostaje wyeliminowane z DH Winter przez x6tence Galaxy*

Francuscy fani CS:GO: Niech żyje Team Vitality! French CS:GO Fan: LDLC is the best French team!

*LDLC is knocked out of DreamHack Winter by x6tence Galaxy*

French CS:GO Fan: Vive la Team Vitality!
+8
comments

JW odpowiada fribergowi: Nie gadaj bzdur
Autor: kipikasha ● 346 dni temu

@JW1
Skupialiśmy się tak samo jak wy na naszych grach i byliśmy gotowi lecieć do Dallas i grać w barażach, dostaliśmy tę wiadomość kilka dni temu, więc nie gadaj bzdur.

Naprawdę chciałem polecieć do Dallas i udowodnić, że zasługujemy na pozostanie w EPL, teraz ludzie nigdy tego nie będą wiedzieć i zaczną spekulować. Pokażemy wam w następnym sezonie. We focused just as much as you guys on our games and we were ready to fly to Dallas and play the relegation, we got this news a few days ago. So dont talk bullshit

I really wanted to fly to Dallas and prove that we deserved to stay in EPL, now people will never know if we do and speculate about it. Will show you guys the next season.
+4
comments

friberg nie jest zadowolony z decyzji ESL
Autor: kipikasha ● 346 dni temu

@fribergCS
Lmao głosowanie fanów i rozszerzanie ligi, robią wszystko co mogą, by utrzymać ich ulubione drużyny w lidze.

Spędziliśmy kupę czasu skupiając się na ostatnich meczach z FaZe, by przetrwać w lidze, a teraz to. Nie powinno to zostać ogłoszone przed początkiem rozgrywek? Teraz jest to zdeprawowane. Lmao fan voting and expanding teams, they surely do as much as they can to keep their favorite teams in the league :joy::grin: #ESLProLeague

Spent so much time focusing on the last games vs FaZe to survive in the league and now this :joy: shouldn't this be announced before the league starts? This just feels corrupt
+2
comments