Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#blastmoskwa#twitter#śmieszne#navi#zeus#avangar#virtuspro#forze#ence#aleksib

apEX do flushy: Witamy na ławce rezerwowych!
Autor: kipikasha ● 360 dni temu

@G2apEX
Witamy na ławce flusha! To miłe miejsce, by trochę odpocząć i zebrać energię na następne przygody! Welcome on the bench @flusha_csgo ! It is a nice place to relax for a bit and take some energy for the next adventures !
-1
comments

flusha na pewno znajdzie nową drużynę
Autor: kipikasha ● 360 dni temu

@OfficialBleh
Zastanawiam się, który zespół zatrudni flushe. Jest zbyt dobrym i doświadczonym graczem, by wzmocnić jakiś skład z tier2.

Może C9? Połączenie z goldenem? I wonder which team is gonna pick up flusha. He is too good and experienced a player to join some tier 2 team.

Maybe c9? Team up with golden?
+4
comments

ScreaM we Fnatic, flusha na ławce? Szalona sprawa!
Autor: posejdon ● 360 dni temu

@vENdettaCSGO
ScreaM dołącza do Fnatic, flusha na ławce? Szalona sprawa, mam nadzieję, że to nie jest ostatni epizod flushy na najwyższym poziomie ScreaM in for fnatic, flusha on the bench? Crazy stuff, hope this isn't the last we've seen of flusha at a top level though
+1
comments

Maniac pod wrażeniem gry NAFa
Autor: posejdon ● 360 dni temu

@Maniac_CSGO
Game sens NAFa zawsze był fantastyczny. Jeśli jego aim działa jak trzeba, jest on wyjątkowym i kompletnym graczem. Ta pistoletówka była piękna :O NAF's game sense has always been fantastic. When his aim is on point he is quite an extraordinary and complete player. Man that pistol was beautiful :O
+2
comments

Co się stanie z flushą?
Autor: posejdon ● 360 dni temu

@neLendirekt
Flusha był w pewnym momencie moim ulubionym graczem, był najlepszy, zawsze inteligentne zagrywki i spore umiejętności. Mam nadzieję, że wkrótce znajdzie zespół z czołówki i nie przesiedzi na ławce albo nie zakończy w szwedzkim zespole z tier2. Flasha was my favorite player at a point, he was the best, always smart moves and skill on point. I'm sad for him honestly, I hope that he can find a top team really soon and not stay benched or end up in a t2 swedish team :/
+3
comments

kio wyjaśnia, dlaczego ScreaM zagra w barwach Fnatic na ESL New York
Autor: kipikasha ● 360 dni temu

@kiocsgoo
Widzę, co robisz ScreaM, jedziesz z Fnatic do Nowego Jorku, by być bliżej G2. I see what you're doing here @nV_ScreaM_, going to NY with Fnatic to get closer to @G2esports :eyes:
+2
comments

KRIMZ o flushy: Jeden z najlepszych przyjaciół i kolegów z drużyny, jakiego kiedykolwiek będę miał
Autor: posejdon ● 360 dni temu

@krimzCSGO
Walczyliśmy, coś wygraliśmy, coś przegraliśmy. Jeden z najlepszych przyjaciół i kolegów z drużyny, jakiego kiedykolwiek będę miał. @flusha_csgo We fought, won some, lost some. One of the greatest friends and teammates ill ever have. @flusha_csgo :pray::pensive:
+5
comments

Fnatic nie czeka i zabiera się do treningów ze ScreaMem
Autor: posejdon ● 360 dni temu

@neLendirekt
Właśnie w tym momencie Fnatic gra już ze ScreaMem w sparingu fnatic is already playing with ScreaM on praccs as we speak.
+4
comments