Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#epl#dhatlanta#iembeijing#śmieszne#twitter#astralis#faze#100thieves#clutch#1vs2

God Bardolph znów w akcji! Trzy eliminacje
Autor: kipikasha ● 332 dni temu

-2
comments

olofmeister po odejściu karrigaNa na ławkę
Autor: wojteksol ● 333 dni temu

@olofmeister
Dzięki za wszystko karrigaN, nigdy nie spodziewałbym się być twoim kolegą z zespołu, po tej przerwie stworzyliśmy wiele wspomnień, których nigdy nie zapomnę i zawsze będę wdzięczny za wszystko, co zrobiłeś, kiedy mnie nie było.
Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, jedno piwo i zobaczymy, co się stanie?
@karriganCSGO Thanks for everything @karriganCSGO, I would never expect to be your teammate after that pause we created memories that I’ll never forget and I will always be thankful for everything you did when I was away. Wish you the best, one beer and we see what happens? @karriganCSGO
+21
comments

karrigaN coś sugeruje?
Autor: TombStone ● 333 dni temu

+8
comments

Gra na Androida wzorowana na mapach do surfu
Autor: TombStone ● 333 dni temu

+7
comments

Tak powinno grać się w CS-a
Autor: wojteksol ● 333 dni temu

Tak powinno grać się w CS-a
-47
comments

karrigan odpowiada rainowi
Autor: wojteksol ● 333 dni temu

@karriganCSGO
Rain, to było niezwykłe, grać z tobą od pierwszego dnia, kiedy trafiłem do zespołu. Dzięki bracie, mam nadzieję, że osiągniecie więcej, niż my przez ostatnie 2 lata. Zasłużyłeś na to bestio! @FaZe_rainCS It’s been awesome to play with you since day 1 when I came into the team. Thank you bro I hope you guys find bigger success than we did last 2 years. You deserve it beast!
+24
comments

Ładny ace w wykonaniu Sayfa
Autor: wojteksol ● 333 dni temu

-6
comments

rain żegna karrigana
Autor: FrogMan ● 333 dni temu

@FaZe_rainCS
Dzisiaj żegnam się z moim pierwszym prawdziwym prowadzącym i moim najdłuższym kompanem do tej pory @karriganCSGO. Wiele dobrych wspomnień, to była przyjemność grać pod twoim dowództwem przez te ostatnie 2 lata! Życzę ci wszystkie najlepszego w dalszej karierze! Today I say goodbye to my first real IGL and my longest teammate to date @karriganCSGO. Alot of good memories together and it has been a pleasure playing under your leadership these last 2 years! Wish you nothing but the best and good luck with the rest of your career!
+37
comments