Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#iemchicago#minoreu#minorna#liquid#twitter#blastlosangeles#śmieszne#faze#intz#ence

B1ad3 oficjalnie trenerem Gambit
Autor: kipikasha ● 362 dni temu

@StrikerHLTVorg
Czuję, że B1ad3 może odwrócić rzeczy w Gambit. Skład jest solidny, ale rażącym problemem jest brak prowadzącego, który zmusza ich do wymieniania się tą rolą.

Jestem ciekaw, jak to zadziała i ile Dosia zyska z wkładu B1ad3'a. I feel like B1ad3 could genuinely turn things around for Gambit. The lineup is sound, but the glaring issue is the lack of a real IGL, which caused them to pass the role around.

Interested to see how this pans out and how much Dosia will benefit from B1ad3's input.
+3
comments

Menedżer Virtus.pro potwierdza negocjacje z bliżej nieokreśloną drużyną
Autor: kipikasha ● 362 dni temu

@dvoryrom
Nie skomentowałem ostatniego tekstu DeKaya, bo akurat byłem w środku negocjacji z jedną z drużyn z czołowej dwudziestki rankingu HLTV. Będziemy w stanie opublikować aktualizację w tym tygodniu. The reason I could not comment on @dekay latest piece is because I was actually in the middle of negotiations with one of the hltv top 20 teams. We will be able to give an update later this week.
+23
comments

Przed nami arcyciekawe spotkanie
Autor: kipikasha ● 362 dni temu

@peacemakercsgo
MIBR kontra C9 będzie dzis gratką dla fanów CS:GO. Wyrównana pula map, czynniki emocjonalne, wiele utalentowanych graczy i przegrany odpada.

Nie mogę się doczekać. Mibr vs c9 gonna be a great series for csgo fans today, both w pretty equal map pools, emotional/rivalry factors involved, lots of talented players and the loser goes back home.

Looking forward to it.
+5
comments

SZPERO dumny ze swoich "podopiecznych"
Autor: kipikasha ● 362 dni temu

@SZPEROcsgo
Jako selekcjoner cieszę się, że Adwokacik nie poszedł na marne i każdy z zawodników, który w tym uczestniczył, poszedł w swoją stronę i znalazł drużynę po naszych pięknych przygodach i też różnych problemach.
morelz → VP (stand in)
JaKu & Ortel → Team Ascent
mynio → x-kom team

Nie ma co ukrywać, że planowaliśmy zrobić z tego 'projektu 4fun' drużynę, ale nie wszystko w między czasie wyszło, tak jak chcieliśmy, więc Adwokacik oficjalnie się kończy na ten moment. Wszystkim kolegom wyżej życzę powodzenia w swoich drużynach!
+24
comments

mynio zastępuje tecka w x-kom teamie
Autor: kipikasha ● 362 dni temu

mynio zastępuje tecka w x-kom teamie
Zdjęcie: PLE

mynio zastępuje tecka w x-kom teamie

Wiktor "mynio" Kruk oficjalnie dołączył do x-kom teamu. Triumfator trzeciego sezonu Polskiej Ligi Esportowej zajął miejsce Karola "tecka" Kapczyńskiego, który łączony jest z transferem do Izako Boars.

Obecny skład x-kom teamu:

-Krzysiek "Goofy" Gorski
- Krzysztof "stark" Lewandrowski
-Daniel "STOMP" Płomiński
-Patryk "Patitek" Fabrowski
-Wiktor "mynio" Kruk
+2
comments

snatchie w Virtus.pro?
Autor: kipikasha ● 362 dni temu

snatchie w Virtus.pro?
Zdjęcie: ESL

snatchie w Virtus.pro?

Jak donosi Jarek "DeKay" Lewis, Michał "snatchie" Rudzki znalazł się na celowniku Virtus.pro. Snajper AGO Esports miałby zastąpić Piotra "morelza" Taterkę, który pełni rolę zmiennika od odejścia Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego. Zarówno AGO jak i VP ostatnich miesięcy nie mogą zaliczyć do udanych, a plotki o potężnej roszadzie na polskiej scenie pojawiają się coraz częściej.
+16
comments

D0cC będzie grał FPL-a. FACEIT zapewni mu odpowiednie warunki w Holandii
Autor: TombStone ● 362 dni temu

@neLendirekt
FACEIT pojedzie do Holandii w ten weekend i zaprosi D0cCa, by grał FPL-a na ich bootcampie z zapewnionym komputerem i sprzętem, by "symulować środowisko lanowe". Będzie nawet mówił! Dobry sposób, by oczyścić jego imię, przynajmniej na razie. Dobra robota FACEIT, znowu. FACEIT will go to Netherlands this week-end and invite D0cC to play FPL in their bootcamp with a provided PC and hardware to "stimulate LAN environment". He will even talk! A good way to clear his name, at least for now. Good job FACEIT, once again.
+16
comments

Krótki film dokumentalny o Furlanie
Autor: kipikasha ● 362 dni temu

+4
comments