Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#gamesclashmasters#v4#twitter#śmieszne#virtuspro#blastmoskwa#illuminar#aristocracy#adwokacik#navi

Tgwri1s: Źle, że 5 najlepszych drużyn świata było podzielonych na dwa turnieje i grało w tym samym momencie
Autor: TombStone ● 354 dni temu

@Tgwri1s
Podobały my się BLAST oraz ESL One NY, ale źle, że 5 najlepszych drużyn świata było podzielonych na dwa turnieje i grało w tym samym momencie.

Nie chcę, by brali udział w każdym turnieju, ale chcę móc oglądać najlepsze drużyny grające na dużych turniejach bez nakładania się na siebie. While I enjoyed both BLAST & ESL One NY, it sucked having the world's top5 teams spread over two events and playing at the same time.

I don't want them all to attend every event, but I want to be able to watch the top teams play in big events without overlap
0
comments

NBK, ZywOo, Rpk... Pierwszy mecz francuskiego "superteamu"
Autor: TombStone ● 354 dni temu

@neLendirekt
NBK, apEX, ZywOo, RpK oraz Happy kontra 3DMAX niedługo się zaczyna. Pierwsza oficjalna gra dla francuskiego zespołu. Hype? Brak hype'u? ZywOo z 40 fragami? NBK, apEX, ZywOo RpK and Happy vs 3DMAX will be live soon. First official game for the french team. Hype? not hype? ZywOo 40 kills?
+9
comments

ChrisJ jednym z najbardziej niedocenianych zawodników
Autor: kipikasha ● 354 dni temu

@RLewisReports
Teraz gdy ChrisJ ugrał tę błyskotliwą akcję, to wszyscy hipsterzy wyjdą na jaw i będą mówić, że zawsze uważali go za jednego z najlepszych. W rzeczywistości ChrisJ jest jednym z najbardziej niedocenianych graczy w świecie Counter-Strike'a. Mówiłem od dawna, że on już umie wszystko. Now that he's got this flashy highlight play all the hipsters will come out and say they always rated ChrisJ as one of the best. In reality he's one of the most undervalued players in world Counter-Strike. Been saying for a while now that he has it all.
+17
comments

suNny: Po Sztokholmie postawiliśmy sobie nowe cele
Autor: kipikasha ● 354 dni temu

suNny: Po Sztokholmie postawiliśmy sobie nowe cele
Zdjęcie: DreamHack/Adela Sznajder

suNny: Po Sztokholmie postawiliśmy sobie nowe cele

Kiedy zrobiliśmy zmianę gracza, to myśleliśmy, że zagramy na ESL One Cologne jak na rozgrzewce, a potem od razu wrócimy na nasz poziom. Ustawiliśmy cele zbyt wysoko, a po Sztokholmie postawiliśmy nowe, dzięki czemu budujemy świetny skład na nastepny rok. Powiem tak, wszystkie pozostałe turnieje w tym roku będą dla nas ćwiczeniami. Wciąż chcemy wygrywać, ale celem jest bycie w najlepszej możliwej formie i posiadanie świetnej puli map przed pierwszym turniejem przyszłego roku.
- Miikka "suNny" Kemppi dla hltv.org
+13
comments

daps: Wiele się nauczyłem
Autor: kipikasha ● 354 dni temu

@daps
Chciałbym podziękować ESL za stworzenie świetnej turnieju. Wiele się nauczyłem i planuję poprawić nasze błędy na następny raz. Would like to thank @ESLCS for putting on a great event. Learned a lot from this event and plan to fix our mistakes for next time
+7
comments

Dokument od BLASTa o device'ie - THE GAMES THAT MADE ME
Autor: TombStone ● 354 dni temu

+2
comments

TACO w skrócie podsumował rok 2018
Autor: wojteksol ● 355 dni temu

@TACOCS
2018 był dla mnie taki trudny, ale wciąż mam czas by to naprawić, zrobię to!!!! 2018 has been soooo rough for me, but i still have time to fix it, i will!!!!
+7
comments

Ace chrisJ z holenderskim komentarzem. Oj taki tam ejsik!
Autor: TombStone ● 355 dni temu

+12
comments