Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
esport wspieramy
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#minoreu#minorcis#top20#twitter#śmieszne#stream#pasha#ago#hltv#xkom

Wyobraźcie sobie, gdyby Magisk się poddał
Autor: kipikasha ● 38 dni temu

@pitaCSGO
Wyobraźcie sobie, co by się stało gdyby Magisk poddał się po jego czasie w North. Po prostu sobie wyobraźcie.

Nieważne jak fatalnie możesz się czuć, nigdy się nie poddawaj. Nieważne co robisz. Nie chcę zachowywać się jak mądrala. Nigdy nie wiesz, co czeka za rogiem.

Gratulacje Magisk i Astralis za niesamowity 2018!!! Imagine if Magisk wouldve given up after his time in North. Just imagine.

No matter how shit things can feel, never give up. No matter what you do. Im not trying to act a smart ass here. You never know whats around the corner.

Congrats @MagiskCS and @astralisgg on a sick 2018!!
+14
comments

n0thing chwali podejście Astralis
Autor: TombStone ● 38 dni temu

@n0thing
Gratulacje dla organizacji Astralis za zwycięstwo. Oni (gracze, trener, pracownicy) wprowadzili poziom profesjonalizmu, skupienia, dyscypliny i wykonania do każdego turnieju doprowadzając do zasłużonego wniosku, że to był ich rok! Congrats to the @astralisgg organization for the win. They (players, coach, and staff) brought a level of professionalism, focus, discipline, and execution to every event making this a well deserved conclusion to their year!
+4
comments

Liquid najlepszym zespołem w historii północnoamerykańskiego CS-a?
Autor: kipikasha ● 38 dni temu

@followdusT
Z 2018 zbliżającym się do końca, myślę, że czas, by ponownie powtórzyć, że choć Team Liquid nie ma tak dużych tytułów jak C9 czy OpTic, to jest najlepszą północnoamerykańską drużyną w historii. Bez dwóch zdań. With 2018 coming to a close, I think it’s time to reiterate that despite the fact they don’t have a huge title yet as C9 and OpTic managed, this Team Liquid is the best NA CS:GO team of all time. No contest.
+10
comments

ELiGE królem karabinów z lunetą
Autor: kipikasha ● 38 dni temu

@StrikerHLTVorg
Codzienne przypomnienie, by oglądać ELiGE'a, jeśli chcecie nauczyć się jak grać z AUGiem i SG.

Myślę, że jest z nimi zdecydowanie najlepszym, jedyny, który nie psuje wygranych pojedynków ze względu na złą kontrolę spraya. Czapki z głów. Your daily reminder to watch @EliGE if you want to learn how to handle the AUG and SG.

I think he's far and away the best at them, the only one I don't see screwing up duels he should win due to bad spray control. Hats off.
+6
comments
esport wspieramy

nitr0: Grałem słabo, gdy to naprawdę miało znaczenie
Autor: TombStone ● 38 dni temu

@nitr0
Nie mogłem dotrzymać obietnicy i grałem słabo, gdy to naprawdę miało znaczenie. Przepraszam wszystkich fanów i osoby, które nam kibicowały. Do zobaczenia w przyszłym roku. I co najważniejsze, gratulacje dla Astralis. Co za rok! Couldn’t keep the promise and underperformed when it really mattered. Sorry to all the fans and people cheering for us. See you next year. And most importantly congratulations to @astralisgg hell of a year!
+5
comments

Najlepsi, najwspanialsi, najbardziej pracowici
Autor: kipikasha ● 38 dni temu

@peacemakercsgo
Gratulacje Astralis, miałem szansę krótko oglądać, jak ułożeni i poświęceni są ci goście, gdy pracowałem w RFRSH, nie jestem pewien, czy już są najlepszych zespołem w historii CS-a, ale nigdy nie widziano takiej etyki pracy i sposobu przygotowań, jakie mają oni. Congrats @astralisgg had the chance to briefly see how dedicated and structured these guys are while I worked with RFRSH, not sure if theyre the best CS team in history yet but their work ethic and way of preparing their team definitely is the best CS ever seen.
+2
comments

Coś tu się Sadokistowi wypsnęło na "f"
Autor: TombStone ● 38 dni temu

+5
comments

Moses: Liquid jest dla mnie numerem dwa w 2018 roku
Autor: xyz ● 38 dni temu

@OnFireMoses
Uczciwie jest się zastanowić, odkąd minął rok, że Liquid jest dla mnie numerem dwa w 2018 roku. Poziom wzrostu formy od Bostonu do teraz jest nierzeczywisty. Podbili każdego demona oprócz jednego :( Niesamowite, fantastyczny rok. It's fair to reflect, since their year is over, that Liquid for me is the #2 team of 2018. The level of consistency and growth from Boston to now is unreal. They conquered every demon but one :( still an unbelievably fantastic year.
+5
comments
esport wspieramy