Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#dhatlanta#epl#iembeijing#śmieszne#astralis#twitter#100thieves#faze#vitality#ence

Ciekawe ustawienie kamery w wykonaniu ELEAGUE
Autor: FrogMan ● 291 dni temu

+15
comments

Książkowo rozegrana pistoletówka przez FURIĘ w meczu z NRG
Autor: FrogMan ● 291 dni temu

0
comments

daps po zakwalifikowaniu się na Majora
Autor: FrogMan ● 291 dni temu

@daps
FURIA sprawiła, że się pociliśmy na Cache'u, ale udało nam się wygrać 2:0 i dostaliśmy się na Majora! Jestem bardzo szczęśliwy, w końcu kwalifikując się z NRG. FURIA to zespół, na który trzeba uważac w tym roku. Życzę im powodzenia jutro. FURIA made us sweat on Cache but we closed it out 2-0 and made the major! Super happy to finally qualify with @NRGgg. @furiagg is definitely a team to look out for this year, Gl luck to them tomorrow
+1
comments

rain zapewnił zwycięstwo swojej drużynie w ostatnich sekundach rundy
Autor: wojteksol ● 291 dni temu

0
comments

To nie wygląda za ciekawie dla FaZe Clanu
Autor: wojteksol ● 291 dni temu

To nie wygląda za ciekawie dla FaZe Clanu
+4
comments

steel narzeka na obecny kształt FPL-a w NA
Autor: kipikasha ● 291 dni temu

@JoshNissan
FPL w NA obecnie jest dobry tylko przez trenowanie mechanicznych umiejętności, bo musisz pokonać aimowo inne pugowe gwiazdy i zacząć polegać tylko na sobie. Większość graczy nie przełoży niczego z FPL-a na ligowe granie.

Właściwie to powiedziałbym nawet, że im bardziej gracz angażuje się w obecnego w FPL-a, tym gorszy będzie w grze drużynowej. Oczywiście nie mam żadnych twardych danych, by poprzeć tą tezę, ale nie widzę żadnego progresu wśród słabszych zawodników będących w MDL przez osiem sezonów.

Poruszam ten temat teraz, bo to ten czas w roku gdy organizowane są głosowania na nagrody w FPL-u, co moim zdaniem jest kolejnym ogromnym żartem. Wszyscy po prostu klepią się po plecach jak już o tym mówimy.

Przepraszam, musiałem na coś dziś ponarzekać. Oby każdy miał udany weekend! The only thing @FPLCircuit NA is good for currently is working on mechanical skill cause you need to out aim other pug stars, and learning to rely on yourself and yourself only. Most players won't convert anything they learn from FPL into league play.

In fact, I'd even argue that the more a player engages in FPL in its current state, the worse off they'll be in team settings. Of course I don't have hard data to back that up, but I don't see any progress from the bottom feeders that have been in mdl for 8 seasons.

I bring this up now because it's around the time of year voting happens for the FPL awards which I think is another massive joke. Let's pat everyone on the back while we're at it.

Sorry, needed something to complain about today. I hope everyone has a good weekend!
+5
comments

North rusza z akcją przeciw hejtowi
Autor: FrogMan ● 291 dni temu

North rusza z akcją przeciw hejtowi
Zdjęcie: North

North rusza z akcją przeciw hejtowi

Organizacja North zdecydowała się zwalczać toksyczność w środowisku sportów elektronicznych i hejtu płynącego ze strony kibiców.

Jednym z efektów tego posunięcia jest umieszczenie na koszulkach zawodników reprezentujących duńską formację napisu #StopToxicity. Uniformy z tym dodatkiem ujrzą światło dzienne po raz pierwszy podczas play-offów Minor IEM Katowice 2019.

Zarząd postanowił usuwać i zgłaszać krzywdzące komentarze oraz blokować ich autorów. Wszystko po to, by wyeliminować toksyczne zachowania.

Organizacja będzie kontaktowała się z innymi zespołami, organizatorami turniejów oraz pozostałymi podmiotami związanymi z esportem, by nakłonić ich do wzięcia udziału w akcji #StopToxicity.
+20
comments

W głowie yeLa to pewnie wyglądało trochę inaczej
Autor: FrogMan ● 291 dni temu

+1
comments