Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#v4#gamesclashmasters#virtuspro#illuminar#twitter#aristocracy#sprout#adwokacik#śmieszne#tricked

CEO Cloud9: Nikogo nie zakontraktowaliśmy
Autor: kipikasha ● 268 dni temu

@JackEtienne
Pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, kogo możemy ściągnąć jako wsparcie dla Goldena, gdyby ten nie mógł grać na Majorze. Pragnę wyjaśnić, że choć rozmawialiśmy z kilkoma graczami, to na tę chwilę żadnego z nich nie zakontraktowaliśmy. There has been a lot of speculation about who we might sign up as a backup for Golden in case he can't play at the Major. I want to clear the air that although we've talked with several players, we have not signed anyone at this point in time.
+5
comments

Infinite rasistą?
Autor: wojteksol ● 268 dni temu

@ryxCSGO
W celu wyjaśnienia komentarzy z reddita o Infinicie: Na Minorze Infinite rzeczywiście krzyknął „Zamknij się ty głupi czarnuchu” do jednego z moich kolegów z drużyny podczas kłótni. Grałem z kilkoma rasistami, ale Infinite zdecydowanie jest największym z nich. To clear up the reddit comments about infinite: At the minor infinite indeed shouted “stfu you dumb N***ER” to one of my teammates during a disagreement. Played with a few racist players but he tops the list
-15
comments

n0thing i Rickeh w compLexity?
Autor: wojteksol ● 268 dni temu

+6
comments

SZPERO pokazuje, jak grać z AWP! 1vs4
Autor: kipikasha ● 268 dni temu

+7
comments

Thorin proponuje organizatorom bardziej skupić się na sesjach z zawodnikami
Autor: kipikasha ● 268 dni temu

@Thooorin
Mam nadzieję, że imprezy zaczną kłaść większy nacisk na sesje autografowe. Nie możesz kontrolować tego, jak dobre są mecze, ale jeśli ludzie spotkają swoje ulubione zespoły, porobią fotki czy dostaną podpisy, to będą bardziej zadowoleni. I hope events put more emphasis on signing sessions. You can't control how good matches are, but if people meet their fav team and get autos/photos they're going to be more satisfied.
+9
comments

LDLC do ALEXA: Dziękujemy za nieustające zaangażowanie
Autor: xyz ● 268 dni temu

@TeamLDLC
Po ponad dwóch wspólnych latach ALEX odlatuje ku nowym horyzontom. Praca, słuchanie, dobry nastrój, dziękujemy ci za nieustające zaangażowanie w nasz zespół! Oczywiście życzymy ci wszystkiego najlepszego na przyszłość. After more than two years with us,
@LDLC_ALEX
is flying today to new horizons. Work, listening, good mood, thank you for your unfailing involvement in the Team! We obviously wish you the best for the future.
+3
comments

ALEX rozstaje się z LDLC
Autor: kipikasha ● 268 dni temu

ALEX rozstaje się z LDLC
Zdjęcie: DreamHack/Adela Sznajder

ALEX rozstaje się z LDLC

Alex „ALEX” McMeekin nie jest już zawodnikiem Teamu LDLC. Brytyjczyk nosił barwy francuskiej organizacji od kwietnia 2016 roku, a w ostatnich miesiącach udało mu się między innymi wygrać EPEC 2018 w Poznaniu i wystąpić w ćwierćfinale IEM Chicago. Według informacji portalu VPEsports 23-latek wkrótce zasili szeregi Teamu Vitality.

Tak teraz prezentuje się skład LDLC:

Antoine „to1nou” Pirard
Logan „LOGAN” Corti
François „AmaNEk” Delauney
David „devoduvek” Dobrosavljevic
Steeve „Ozstrik3r” Flavigni (trener)
+3
comments

Pracowity jak jastrząb!
Autor: kipikasha ● 268 dni temu

Pracowity jak jastrząb!
+8
comments