Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
esport wspieramy
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#minoreu#minorcis#top20#twitter#śmieszne#stream#pasha#ago#hltv#xkom

ANDROID odsunięty od składu compLexity
Autor: xyz ● 25 dni temu

ANDROID odsunięty od składu compLexity
Zdjęcie: Dreamhack

ANDROID odsunięty od składu compLexity

compLexity Gaming poinformowało, że Bradley "ANDROID" Fodor przechodzi na ławkę rezerwowych. Według Dust2.us compLexity podpisało już kontrakt z Ricardo "Rickehem" Mulhollandem, który miałby zastąpić Jaccoba "yaya" Whiteakera. Nadal nie ma jednak żadnych informacji dotyczących tego, kto zastąpi ANDROIDA. Właściciel compLexity, Jason Lake kilka dni temu napisał na swoim Twitterze, że compLexity negocjowało zTarikiem "tarikiem" Celikiem.

Obecny skład compLexity:

Rory "dephh" Jackson
Peter "Stanisław" Jarguz
Shahzeb "ShahZaM" Khan

Jaccob "yay" Whiteaker (rezerwowy)
Bradley "ANDROID" Fodor (rezerwowy)
+2
comments

Gob b zachwycony możliwością wspólnej gry z XANTARESEM
Autor: xyz ● 25 dni temu

@gobelante
Fakt, że będziemy grać z takim talentem jak XANTARES, sprawia, że ​​jestem tak szczęśliwy i motywuje mnie codziennie, by dawać z siebie wszystko
Witaj w drużynie! playing with such a talent like
@XANTAREScsgo
is making me so happy and motivates me everyday more to give everything!
Hosgeldin kardesim!!!
+1
comments

tabseN podekscytowany na wieść o grze z XANTARESem
Autor: posejdon ● 25 dni temu

@tabseNcs
Jesteśmy pierwszym multinarodowym zespołem, który zakontraktował tę bestię, XANTARESa, witaj. Nie mogę się doczekać, żeby z tobą zagrać i nauczyć się wiele, oglądając :) 2019 będzie najlepszym rokiem We are the first international team to sign this beast @XANTAREScsgo welcome abi. I can't wait to play with you and learn alot by watching :) 2019 going to be the best year ever.
+14
comments

SEMPHIS: XANTARES pod względem aima jako jedyny lepszy od s1mple'a
Autor: posejdon ● 25 dni temu

@semphisss
Jestem zaskoczony, że aż tyle zajęło XANTARESowi na dołączenie do innego zespołu, chłopak jest niesamowicie uzdolniony i w tej kwestii chyba jako jedyny lepszy nawet od s1mple'a (nie jako gracz, tylko aim) Surprised it took @XANTAREScsgo this long to get picked up, guys absolutely insane skill wise maybe the only guy better than @s1mpleO ( not as a player just aim )
+12
comments
esport wspieramy

FaZe rozważało nawet dołączenie Pronaxa!
Autor: posejdon ● 25 dni temu

@neLendirekt
Teraz, gdy wszyscy już wiedzą, mogą potwierdzić, że FaZe grało nawet z AdreNem na praccach i myślało również o Pronaxie. (Tak, Pronaxie) Now that it's out, I can confirm that they even played with AdreN on pracc and that they also thought about Pronax. (Yes, Pronax.)
+11
comments

Wszystko fajnie, tylko kto odchodzi?
Autor: posejdon ● 25 dni temu

@vENdettaCSGO
Kto jest poza składem? Mimo wszystko świetna szansa dla XANTARESA, jego gra u boku gob b to ekscytująca perspektywa! Who's out though? Great chance for XANTARES though, seeing him playing with gob b is an exciting prospect!
+6
comments

BIG potrzebowało więcej siły ognia?
Autor: posejdon ● 25 dni temu

@followdusT
To definitywnie WIELKI (BIG) ruch (widzicie, co zrobiłem). BIG definitywnie potrzebowało trochę więcej siły ognia. To była ich największa bolączka, jako że taktyki i wykorzystanie granatów było świetne w 2018. Ale to wszystko zależy od tego, kogo on zastąpi, od jego możliwości komunikacyjnych etc. This is definitely a BIG move (see what I did there). BIG definitely needed a bit more firepower. That was their biggest weakness as their tactics and utility usage were sick in 2018. But it all depends on who he replaces, his ability to communicate, etc.
+4
comments

JW chciał XANTARESa, Calyxa i w0xica w jednym zespole
Autor: posejdon ● 25 dni temu

@JW1
Kurde, chciałem po prostu zobaczyć w jednej drużynie XANTARESA, Calyxa i w0xica :(
Wygląda na to, że to się nie wydarzy w najbliższej przyszłości :( Man, I just wanted to see XANTARES, Calyx & woxic in the same team :( Guess that wont happend for a loong time atleast :(
+15
comments
esport wspieramy