Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#starladdermajor#twitter#śmieszne#g2#mousesports#vitality#forze#syman#illuminar#complexity

innocent wygrywa clutcha 1vs2
Autor: IIoo ● 23 dni temu

+1
comments

Maniac ze słowami wsparcia dla goba b
Autor: IIoo ● 23 dni temu

@Maniac_CSGO
Szacunek dla wszystkiego, co udało Ci się osiągnąć w Counter-Strike'u, mam nadzieję, że znajdziesz radość i szczęście w następnym rozdziale. Jestem pewien, że masz wiele do zaoferowania. Powodzenia Legendo! Respect for everything you have achieved in Counter-Strike @gobelante, I hope you'll find joy and happiness in your next chapter. I'm certain you have a lot to offer. Good luck Legend :)
+3
comments

gob b: Po prostu poczułem, że nadszedł czas, abym przyjął na siebie nową rolę
Autor: IIoo ● 23 dni temu

gob b: Po prostu poczułem, że nadszedł czas, abym przyjął na siebie nową rolę
Zdjęcie: StarLadder

gob b: Po prostu poczułem, że nadszedł czas, abym przyjął na siebie nową rolę

Dostałem wiele wiadomości, że nie powinienem przestać grać. To nie koniec i oczywiście nadal będę z BIG. Po prostu poczułem, że nadszedł czas, abym przyjął na siebie nową rolę. Zespół i kierownictwo chcą mnie wspierać pod każdym względem i bardzo to doceniam. Może niektórzy z Was są smutni, ale mogę Was zapewnić i podkreślić, że to nie koniec. Jest to nowy rozdział i mam nadzieję na wsparcie, jakiego udzieliliście mi w trakcie całej mojej kariery.
- Fatih "gob b" Dayik
+5
comments

kennyS do goba b: Będzie nam ciebie brakować
Autor: kipikasha ● 23 dni temu

@G2kennyS
Będzie nam ciebie brakować gob b. Oprócz bycia świetnym i mądrym graczem masz też fantastyczną osobowość. Dobrze bawiłem się z tobą i twoim zespołem. Piękna kariera. You’ll be missed @gobelante beyond being a great and clever player you have an amazing personality, I had a lot of fun around you and your team. Beautiful career
+6
comments

NBK o gobie b: Cóż za legendarna kariera
Autor: kipikasha ● 23 dni temu

@NBK
Cóż za legendarna kariera gob b, pomogłeś rozwinąć się tak wielu osobom i jesteś przykładem dedykacji i pasji do gry. Mogę życzyć ci tylko najlepszego na następnej stronie twojej książki, obyś przywrócił niemieckiego CS-a do ścisłej czołówki i znów pomógł rosnąć całej scenie. What a legendary career @gobelante, you've helped so many people grow and you're an example of dedication and passion to the game.
Can only wish you the best for the next page of your book, hopefully to bring German CS back to the very top and help the whole scene grow again
+7
comments

"Innowacyjny do samego końca." vENdetta żegna goba b
Autor: kipikasha ● 23 dni temu

@vENdettaCSGO
Koniec cudownej kariery! Innowacyjny do samego końca, osoba, która z pewnością wprowadziła kolegów z ekipy na poziom, o którym oni sami nie wiedzieli – świetny gość od impulsów. Powodzenia, czymkolwiek zajmiesz się w przyszłości! An end to a brilliant career! Innovative until the end and a person who definitely raised teammates to a level they didn't know they had in them - wonderful guy to boot! Best of luck with everything you take on in the future @gobelante!
+8
comments

gob b kończy karierę!
Autor: kipikasha ● 23 dni temu

gob b kończy karierę!
Zdjęcie: ESL

gob b kończy karierę!

Fatih "gob b" Dayik odwiesza myszkę na kołek! Legendarny prowadzący ostatnie lata swojej kariery spędził w BIG, lecz wcześniej reprezentował także NRG, mousesports oraz kilka innych organizacji. Teraz gob b zamierza skupić się na pracy w BIG, ale już w roli działacza.

BIG zapowiedziało, iż to tylko początek roszad w składzie i jeszcze dziś mamy poznać ich kolejną odsłonę.

Na ten moment skład BIG wygląda tak:

Johannes "tabseN" Wodarz
Tizian "tiziaN" Feldbusch
Denis "denis" Howell
Ismailcan "XANTARES" Dörtkardeş
+11
comments

Fifflaren: Przez chwilę było cicho, ale teraz zaczyna się dziać
Autor: puchinni ● 23 dni temu

@Fifflaren
Przez chwilę było cicho, ale teraz zaczyna się dziać. NiP próbuje znaleźć brudy, dlatego odpuściłem streamowanie na twitchu. Hicham udziela wywiadów, obwiniając stare kierownictwo (powinny się ukazać w tym tygodniu). Hicham opuszcza XTRFY (dobrze, XTRFY to dobrzy ludzie). Kiedy pierwszy raz powiedziałem coś o NiP-ie, Hicham napisał do mnie w prywatnej wiadomości „Przykro mi z powodu wszystkiego, co przeszedłeś w NIP-ie. Co możemy zrobić?"... Cóż, już to powiedziałem publicznie... Zapłać ludziom, których oszukałeś, graczom, pracownikom i zrezygnuj. (Lub uwolnij WSZYSTKICH graczy) It's been quiet but stuff is happening - NiP trying to find dirt as to why I quit twitch, Hicham doing interviews blaming old management still ( Should be out this week ), Hicham leaving XTRFY ( Good, XTRFY are the good guys) When I first made the announcement about NiP - Hicham had DMed me "I'm sorry about everything you've been through with NIP historically" What can we do.. Well, I've already said it publically.. Pay the people you've scammed, players and staff & resign. (Or release ALL players)
+22
comments