X

+10
Udostępnij
menu Menu
#dhmarsylia#twitter#śmieszne#stream#hltv#statystyki#astralis#fpl#pride#s1mple

Pożegnalny wpis valensa

@valens
To była przyjemność poznać i trenować @Stewie i @C9Skadoodle. Gratulacje za stworzenie historii, a jeszcze większy szacunek za podejmowanie ryzyka, które szokowało innych. Jestem z was dumny, ale - co istotniejsze - to wy powinniście być dumni z siebie. It has been a pleasure to be able to get to know and coach @Stewie and @C9Skadoodle. Congratulations on making history, and an even bigger shoutout for taking the type of risks that shock others. I am proud of you, but more importantly, you should be proud of yourself :)
+10
comments

Wypowiedź RUSHa po zmianach w Cloud9

@RUSH
Nie mam na to wpływu, ale mam deja vu z czasów, kiedy byliśmy w podobnej sytuacji z OpTic. Pomimo tego, nasze głowy nadal są podniesione i jestem optymistycznie nastawiony na przyszłość Cloud9. Can't help but feel a little deja vu from when we were in a similar situation with OpTic. Despite this, our heads are still up and I'm really optimistic for the future of @Cloud9.
+10
comments

xms zbanowany przez overwatcha

xms zbanowany przez overwatcha
+25
comments

shroud powrócił!

+4
comments

Stewie2k oficjalnie w SK Gaming

Stewie2k oficjalnie w SK Gaming
Zdjęcie: twitter.com/FallenCS

Stewie2k oficjalnie w SK Gaming

Brazylijscy gracze poinformowali za pośrednictwem swoich social mediów, iż Jake "Stewie2K" Yip dołączy do aktualneo składu SK Gaming. 20-latek uzupełni lukę powstałą po odejściu TACO.


Skład SK:
- Gabriel "FalleN" Toledo
- Marcelo "coldzera" David
- Fernando "fer" Alvarenga
- Ricardo "boltz" Prass (wypożyczony z Immortals)
- Jake "Stewie2K" Yip
+19
comments

Stewie2k już jest w domu SK

Stewie2k już jest w domu SK
+15
comments

CEO Cloud9 o odejściu Stewiego

@JackEtienne
Chciałem odpowiedzieć na pytanie o Stewiego zadawane przez wielu fanów. Podpisaliśmy wieloletnią umowę parę miesięcy temu. Mimo to, Stew był dobry dla Cloud9, a gdy poprosił o transfer, my dołożyliśmy wszelkich starań by uszanować jego pragnienia. I wanted to answer a question that several fans have been asking regarding Stewie. We had a multi year agreement signed a few months ago in place. However, Stew has been good to Cloud9 and when he requested a transfer we made every effort to respect his wishes.
+19
comments

Cloud9 oficjalnie pożegnało Stewie2k

Cloud9 oficjalnie pożegnało Stewie2k
Zdjęcie: Cloud9

Cloud9 oficjalnie pożegnało Stewie2k

Organizacja Cloud9 na swoim oficjalnym profilu w serwisie Twitter zamieściła krótki film wideo, żegnając tym samym Jacky'ego "Stewie2K" Yipa. Nieoficjalnie mówi się, że Amerykanin ma dołączyć w najbliższym czasie do SK Gaming.
+11
comments