X

+10
Udostępnij
menu Menu
#minoreu#twitter#nip#ence#statystyki#eleague#optic#teamkinguin#minorazja#sprout

[VP] Mocek gotowy

+2
comments

innocent w VP?

+10
comments

Nowy glitch panoramy?

+1
comments

MIAŁEM RACJĘ - były PROS znowu zbanowany! [CS:GO]

+4
comments

Pierwsza esportowa inicjatywa na Podkarpaciu

Pierwsza esportowa inicjatywa na Podkarpaciu
Zdjęcie: http:ldgm.pl

Pierwsza esportowa inicjatywa na Podkarpaciu

Do niedawna eSport , branża traktowana jako zło konieczne, wyśmiewana i traktowana po macoszemu ma się nie tylko dobrze, ale również ma szansę stać się jednym z hegemonów na rynku , Według danych PayPala i SuperData zyski w 2018 w Europie osiągną 345 mln dolarów. Polska znajduje się w czołówce , a zyski z eSpotrtu w ubiegłym roku wyniosły
ponad 10 mln dolarów, natomiast oglądalność to 541 tyś unikalnych widzów i aby podkreślić skale należy dodać , że jest to tylko ośmiokrotnie niższy wynik niż średnia oglądalność skoków narciarskich cieszących się przecież sporą popularnością !
Na ten rok prognozowany jes 29% przyrost widzów , tak więc eSport staje się coraz bardziej łakomym kąskiem dla wszystkich reklamodawców , a na końcu tej stawki swoje pierwsze kroki stawia lokalna inicjatywa LDGM, pierwszy na PODKARPACIU realnie istniejący a nie wirtualny klub eSportowy .

W 2014 r pojawił się pomysł stworzenia klubu który miałby nie tylko zrzeszać , doskonalić umiejętności i promować graczy- ale również zająć się szeroko rozumianą dydaktyką, jako
uzupełnieniem.

I o to mamy maj 2018r ,w Przeworsku przy trasie E4 pomiędzy Przemyślem i Rzeszowem w niepozornym lokalu zmaterializowała się inicjatywa z 2014 r . Coś co wydawało się że zostało w głowie jako marzenie i dawno temu umarło, jako jeden z wielu fajnych pomysłów i będzie funkcjonowało jedynie jako wspomnienie zaczęło właśnie stawiać swoje pierwsze kroki ale za to zdecydowane i przemyślane . Potrzeba było 4 lat żeby pomysł dopieścić udoskonalić i przekonać do niego ludzi, którzy oddają się swojej pasji gier, ale tak naprawdę nie wiedza co dalej ze sobą zrobić . Rola wielu utalentowanych graczy bardzo często kończy się w pokoju w którym stoi komputer a niemą widownią są meble i elementy wystroju pokoju . Niejednokrotnie surowymi sędziami są rodzice, którzy twierdzą że to bezsensowna strata czasu , i generuje to jedynie dodatkowe rachunki za prąd.

I tu właśnie rozpoczyna się rola LDGM ,bowiem czas przerwać to błędne koło myślowe i ukierunkować ludzi tak aby wskazać nie tylko właściwą drogę ewentualnego dalszego rozwoju ,ale doprowadzić do rozwoju dalszych karier tych najbardziej utalentowanych ludzi , którzy wiążą z nią nadzieję i chcą na nią ciężko pracować.

Tak właściwie w czym może być pomocny LDGM?- i czy rzeczywiście jest potrzebny ?
Rola klubu i korzyści dla graczy oraz członków klubu oferuje szerokie i przydatne spektrum koniecznych usług , oczywiście dla tych wszystkich klubowiczów którzy na poważnie podchodzą do e-sportu.
Rozpoczynając od zaplanowanych zgodnie z harmonogramem treningów pod czujnym okiem trenera , poprzez kreowanie wizerunku graczy , pomocą techniczną ukierunkowaniem progresu dalszego rozwoju.
Niebanalną rolę odgrywa wspomniana na wstępie funkcja dydaktyczna . Ma ona na celu uświadomienie iż świat realny nie kończy się za monitorem PC-ta .
Życie rzeczywiste ze swoimi wszystkim problemami codziennymi jest najważniejsze : rodzina , zdobycie wykształcenia, codzienne obowiązki to jest to na czy należy się skupić w pierwszej kolejności. Hobby jest jedynie miłym dodatkiem.

Możemy pochwalić się już pierwszymi sukcesami a konkretnie skompletowaniem profesjonalnej drużyny z lokalnej społeczności , która niebawem przejdzie „ prawdziwy chrzest bojowy” bowiem 23/24 czerwca na kieleckim GAMEON zostanie ona skonfrontowana w turnieju z innymi drużynami z całego kraju. Poza tym spotkaliśmy się z bardzo miłym i ciepłym przyjęciem nie tylko wśród organizatorów, którzy zaproponowali nam wygłoszenie prelekcji tematycznej ale również dali bardzo preferencyjne warunki uczestnictwa , ale również youtuberów którzy zaczynają z nami współprace zainspirowani tekstami z naszej strony!. LDGM będzie też wystawcą wśród takich marek jak LD, ALSEN, CENEGA, OPTIMUS i wiele innych.

Inicjatywa ma na celu nie tylko spełniać nasze ambicje i dać upust naszemu hobby , ale również promować Przeworsk i piękne zielone Podkarpacie jako region oraz dać szansę wszystkim którzy chcieli by się przyłączyć do nas i wesprzeć naszą działalność w ten czy inny sposób współtworząc LDGM.

Nasze poczynania można śledzić na platformie facebook pod adresem http://facebook.com/lidexgame oraz na naszej stronie internetowej http://LDGM.PL
+15
comments

Pożegnanie Snaxa Piosenka

0
comments

BLADE 2vs2 CSGO RETAKE - Nagrody Rzeczowe o wartosci 1200zl

BLADE 2vs2 CSGO RETAKE - Nagrody Rzeczowe o wartosci 1200zl
Zdjęcie: https://www.facebook.com/BLADECSGOCUP/

BLADE 2vs2 CSGO RETAKE - Nagrody Rzeczowe o wartosci 1200zl

Mistrzowie CSGO 2 na 2 Retake poszukiwani
>26-27.05.2018
>Online
>Wpisowe 20zł
>Nagrody rzeczowe w tym 2x słuchawki HyperX Cloud
>Ilość slotów nieograniczona
Wiecej informacji - https://www.facebook.com/BLADECSGOCUP/
-1
comments

1 vs 3, idealne wyczucie

+1
comments