X

+10
Udostępnij
menu Menu
#minoreu#twitter#statystyki#nip#ence#teamkinguin#optic#minorazja#sprout#eleague

gade: Debiut na Majorze to niezwykle emocjonująca sprawa

gade: Debiut na Majorze to niezwykle emocjonująca sprawa
Zdjęcie: ESL

gade: Debiut na Majorze to niezwykle emocjonująca sprawa

"Debiut na Majorze to niezwykle emocjonująca sprawa. Każdy mówi, że to jest to, dlaczego my, gracze CS:GO, gramy, i to w pewnym sensie prawda, ale to też po prostu kolejn turniej. Oczywiście jest wielki, ale chcemy po prostu wygrywać wszystko co się da, przynajmniej takie jest moje nastawienie. Jestem po prostu szczęśliwy, że zakwalifikowaliśmy się na tego Majora i teraz miejmy nadzieję, że będziemy mieli czas na fajne wakacje po rozegraniu finału".
- Nicklas "gade" Gade dla HLTV.org
0
comments

North z międzynarodowym składem? Źródła mówią o jdm64

@neLendirekt
Róźne źródła powiedziały mi, że North rozważało jdm64. Wygląda na to, że mertz nie wróci do duńskiego zespołu. Po spróbowaniu międzynarodowego składu z mixwellem (i wygraniu), wydaje się, że są na to otwarci. Different sources told me that North was considering jdm. Seems like mertz won't come back in the Danish team. After trying an international roster with mixwell (and winning), I guess they are open to that :)
+1
comments

GeT_RiGhT, f0rest i natu - spotkanie po latach

@rizcgg
Stara gwardia z NiP-u kontra ich był trener natu z nową generacją fińskich talentów. To powinna być świetna gra, obie ekipy zasłużyły na awans - jak na razie niesamowicie się je śledziło. The old garde from NiP versus their former coach @natu with his new generation of Finnish talent. Should be a banger of a game, both teams deserve a spot - they have been amazing to follow so far.
0
comments

OpTic wykonało zadanie

@TheMaelk
Jestem niesamowicie zadowolony z występu chłopaków w tym tygodniu. Ogrom pracy, jaką wykonali, musiał zabrać ich na Majora. Incredibly pleased with how the guys performed this week. A beautiful bunch of lads that put in the work needed to take the #Greenwall to the Major.
0
comments

neL: Dla CS-a wygrana NiP-u byłaby lepsza

@neLendirekt
Dobrze dla OpTic, zarówno graczy jak i organizacji, która zaufała w pełni duńskiej drużynie i wiele zainwestowała.

Teraz, NiP czy ENCE? Choke czy nie? Jest coś satysfakcjonującego w patrzeniu na problemy NiP-u wokół Minora, ale dla CS-a i Majora oczywiście wygrana NiP-u byłaby lepsza. Good for OpTic, the players and the org, they did the good choice to go full danish and invest a lot.

Now, NiP or ENCE? Choke or not choke? There's something satisfying to see NiP having trouble around the Minor, but for CS and the Major, NiP winning would be better ofc.
0
comments

gade wprowadza swój zespół na Majora! Statystyki OpTic - ENCE

gade wprowadza swój zespół na Majora! Statystyki OpTic - ENCE
0
comments

OpTic zagra na Majorze!

OpTic zagra na Majorze!
Zdjęcie: DreamHack

OpTic zagra na Majorze!

OpTic Gaming pokonało ENCE eSports i zapewniło sobie awans na FACEIT Majora. Fińska formacja wciąż liczy się w grze o ostatnie wolne miejsce na Majorze i za chwilę w decydującym meczu podejmie NiP.

OpTic 2 - 1 ENCE

7 - 16 (de_dust2)
16 - 2 (de_mirage)
16 - 11 (de_inferno)
0
comments

OpTic dziś mocniejsze w pistoletówkach

@tomi
ENCE utrudnia sobie zadanie przegrywając pięć z sześciu rund pistoletowych, w tym tę z początku Inferno, kiedy mieli 3v1.

Początki połów (pierwsze pięć rund) to bilans 23-5 dla OpTic. To nie pomyłka... ENCE making this pretty hard losing 5/6 pistol rounds, including the 3v1 to start inferno.

Starts to halves (first 5 rounds) are 23-5 in OpTic's favor. Not a typo...
+1
comments
Następna strona