Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#m0nesy
d3oo

m0NESY po odejściu NiKo do Falcons chciał transferu do Cloud9. "To był mój wymarzony zespół"

Zdjęcie: ESL

m0NESY po odejściu NiKo do Falcons chciał transferu do Cloud9. "To był mój wymarzony zespół"

m0NESY: Na dwa lub trzy tygodnie przed Majorem w Szanghaju dowiedziałem się, że NiKo odejdzie. Kiedy zaczęliśmy grać razem powiedziałem sobie, że moim celem jest wygranie Majora wraz z nim. Później płakałem, ponieważ myślałem o jego odejściu, ale też dlatego, że odpadliśmy. To był najtrudniejszy moment w mojej karierze. Wtedy byłem też zainteresowany dołączeniem do innego zespołu. To było Cloud9. To był mój wymarzony zespół, ale oczywiście nie mogłem tego zrobić. NiKo: Był sfrustrowany. Nie zdawał sobie sprawy, że organizacja ma taką moc, że może go zablokować. m0NESY: Byłem mimo to bardzo skupiony na grze z G2 i na stworzeniu wspólnej historii, ale gdy minął rok podjąłem inną decyzję. NiKo: Po prostu nie wydawał się już szczęśliwy w G2.

Źródło: ESL
-5
#m0nesy
d3oo

Mało brakowało, a m0NESY porzuciłby CS-a już w młodzieńczych latach. "Z jakiegoś powodu nagle zacząłem lubić grać w Dotę bardziej niż w Counter-Strike'a"

Zdjęcie: BLAST

Mało brakowało, a m0NESY porzuciłby CS-a już w młodzieńczych latach. "Z jakiegoś powodu nagle zacząłem lubić grać w Dotę bardziej niż w Counter-Strike'a"

Oglądanie The International co roku z moim bratem było tradycją. Z jakiegoś powodu nagle zacząłem lubić grać w Dotę bardziej niż w CS-a. Miałem przyjaciela, z którym grałem online. Często graliśmy 1 na 1. Wygrałem z nim raz, drugi, a potem nagle mnie zablokował. Wtedy nie miałem już żadnych znajomych do gry w Dotę, więc zacząłem grać w CS-a z moimi kolegami ze szkoły.

Źródło: ESL
+3
#gamerlegion
TombStone

GamerLegion nie miało łatwej drogi w EPL-u. "Nie będę ich oceniał zbyt surowo"

@BanKsEsports

GamerLegion miało ciężką przeprawę na EPL, musząc grać z czwartą drużyną świata, MOUZ, w meczu otwarcia... następnie z drugą, Vitality, a o pozostanie w turnieju z pierwszą, Mongolz. Nie będę ich oceniał zbyt surowo za ten występ, zwłaszcza że dla hypex'a był to pierwszy event z drużyną.

GamerLegion had a rough time at EPL having to play worlds #4 MOUZ in the opening game…#2 Vitality next and #1 Mongolz for elimination. Not going to judge them too hard for this run, especially with hypex having his first event with the team.

128
2
+9
Tagi:#gamerlegion#epl#banks