Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#betboom
TombStone

KaiR0N- o GamerLegion: To pokazało nam, że nie byli tak pewni siebie, jak myśleliśmy na początku

KaiR0N- o GamerLegion: To pokazało nam, że nie byli tak pewni siebie, jak myśleliśmy na początku

KaiR0N- o GamerLegion: To pokazało nam, że nie byli tak pewni siebie, jak myśleliśmy na początku

To było dla nas w porządku, nie mieliśmy nic przeciwko temu. Ale to pokazało nam, że nie byli tak pewni siebie, jak myśleliśmy na początku. Jeśli jesteś pewny siebie, nie będziesz prosił administracji o wiele rzeczy, to jedyna rzecz. Chcieli tego, więc to dostali, więc jest w porządku. Wszyscy to sprawdzili, nikt z nas nie był temu przeciwny. Mogliby przyjść i sprawdzić nasze komputery, aby zobaczyć, czy nakładka Steama działa, czy nie. Rozumiem, dlaczego poprosili kogoś, aby przyszedł i to zrobił, ponieważ jesteśmy drużyną gospodarzy, załóżmy, że tak, nie wiem, przynajmniej mogą tak myśleć. Nie wiem, skąd się to wzięło, ale zrobiliśmy to, więc było to dla nas w porządku. Zrobili to, co chcieli.

Źródło: HLTV
-2
#cadian
TombStone

cadiaN w nowych barwach

+13
#bubzkji
TombStone

blameF zaskoczył Bubzkji'ego: Nigdy nie miałem okazji z nim grać, ale wydaje się być świetnym liderem

@Bubzkji

BlameF szczerze mówiąc bardzo mnie zaskoczył w dokumencie Astralis. Niezwykle wygadana i spokojna osoba, połączona z pozytywną aurą. Nie znałem zbyt dobrze jego osobowości, ponieważ nigdy nie miałem okazji z nim grać, ale wydaje się być świetnym liderem. Nie mam też wątpliwości, że skończy z tytułami w CS2 i to nie tylko indywidualnymi. Najprawdopodobniej pozyska również dwóch najlepszych indywidualnych graczy w Danii, aby zrobić kolejny krok z Astralis. Jestem podekscytowany 2024 i duńskim CS-em.

BlameF honestly surprised me a lot in the Astralis Documentary. An extremely well spoken and rest in oneself person, combined with an positive aura. I didn’t know his persona too well, as I've never had the chance to play with him, but he seems like a great leader. I also have no doubt that he’ll end up with titles in CS2, and not just personal ones. He’ll most likely also get two of the best individual players in Denmark, in order to take Astralis to the next step. Thrilled for 2024 and Danish CS 🇩🇰

0
0
+13
Tagi:#bubzkji#astralis#blamef