Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#stewie2k
TombStone

Stewie2k stał się wolnym zawodnikiem i nie wyklucza powrotu do CS-a

@Stewie

To było długie 7 lat bycia zakontraktowanym i teraz jestem oficjalnie wolnym agentem. Chciałbym podziękować EG za czas i wsparcie, kiedy tam byłem. To był ciężki czas z dala od rywalizacji, ale byłem też w stanie odzyskać siebie i streaming był tego kluczową częścią.

5.6K
92
@Stewie

Dziękuję fanom, którzy nadal wspierają mój stream i mnie. Streaming trzymał mnie przy ziemi i będę kontynuował moje streamy. Jednak podczas tego gorszego okresu, grindowanie Valoranta przywróciło konkurencyjność i jestem gotowy do rywalizacji w ogóle.

1.4K
7
@Stewie

Bycie z dala od CS-a nie oznacza, że zamknąłem drzwi. Jestem gotowy do grindowania, zawsze to kochałem, a jeśli nadejdzie czas, w którym będę musiał ponownie grindować i rywalizować na najwyższym poziomie, jestem na to gotowy.

1.9K
20
-3
#hunden
owange

HUNDEN docenił gla1ve'a w ostatnim wywiadzie

@CoachdpCS

HUNDEN powiedział TV2, że gla1ve to klasa światowa, że każdy walczy dla niego i że Lukas będzie kapitanem przez długi czas. Kiedy Nicolai to mówi, ma to znaczenie. Jego poziom analityczny i ambicje wymagają pięciu w 100% oddanych graczy. Inaczej by go tam nie było.

Hunden sagde til TV2, at Gla1ve er verdensklasse, at alle kæmpede for ham i hans situation og at Lukas skal være kaptajn længe endnu. Når Nicolai siger det, så har det tyngde. Hans analytiske niveau og ambitioner kræver 5 100% dedikerede spillere. Ellers ville han ikke være der.

55
1
+2
Tagi:#hunden#gla1ve