Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#stewie2k
TombStone

Stewie2k stał się wolnym zawodnikiem i nie wyklucza powrotu do CS-a

@Stewie

To było długie 7 lat bycia zakontraktowanym i teraz jestem oficjalnie wolnym agentem. Chciałbym podziękować EG za czas i wsparcie, kiedy tam byłem. To był ciężki czas z dala od rywalizacji, ale byłem też w stanie odzyskać siebie i streaming był tego kluczową częścią.

5.6K
92
@Stewie

Dziękuję fanom, którzy nadal wspierają mój stream i mnie. Streaming trzymał mnie przy ziemi i będę kontynuował moje streamy. Jednak podczas tego gorszego okresu, grindowanie Valoranta przywróciło konkurencyjność i jestem gotowy do rywalizacji w ogóle.

1.4K
7
@Stewie

Bycie z dala od CS-a nie oznacza, że zamknąłem drzwi. Jestem gotowy do grindowania, zawsze to kochałem, a jeśli nadejdzie czas, w którym będę musiał ponownie grindować i rywalizować na najwyższym poziomie, jestem na to gotowy.

1.9K
20
-3
#apeks
wujas

Podopieczni kubena ostatecznie wygrywają play-offy ESEA Advanced!

Zdjęcie: ESL

Podopieczni kubena ostatecznie wygrywają play-offy ESEA Advanced!

Apeks z kubenem na pozycji trenera oraz MICHEM jako stand-inem wygrywa 43. sezon ESEA Advanced, odwracając ostatnie spotkanie BO5 ze stanu 0:2 przeciwko Monte z kRaSnaLem w składzie! Podopieczni Polaka ledwo dostali się do play-offów rozgrywek, a dzięki ostatnim zwycięstwom zagwarantowali sobie awans do ESL Challenger League, a także 7 tysięcy dolarów. Apeks 3:2 Monte * start od 0:1 z racji wejścia Monte do finału z górnej drabinki * Mirage - 7:16 Dust2 - 16:14 Overpass - 16:11 Nuke - 16:11

+5
Tagi:#apeks#kuben#michu#monte#krasnal#esea