Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#s1mple
wujas

bondik: s1mple nadal chce mieć sdy w zespole

bondik: s1mple nadal chce mieć sdy w zespole
Zdjęcie: ESL

bondik: s1mple nadal chce mieć sdy w zespole

Rozmawiałem z kilkoma osobami. Jest plotka, że s1mple jest jednym z tych, którzy wspierają i chcą nadal mieć sdy w zespole. Wydaje mi się, że Sasha zawsze miał momenty złości, które widzieliśmy na antenie. Czy było w tym coś nowego? We FlipSid3 obwiniał mnie, Andryukha, WorldEdita i markeloffa. Jeśli chodzi o plotki, to s1mple faktycznie broni sdy. Nie przywiązywałbym wielkiej wagi do jego zachowania. Wzięliśmy te przypadki za coś nienaturalnego, ale to jest dla niego rutyna. Po prostu wszyscy myślą, że jutro sdy zostanie wykopany. Nie chcę nikogo bronić, ale wydaje mi się, że wszyscy odebrali to niezadowolenie s1mple'a jako coś nadzwyczajnego. Moim zdaniem nic takiego nie miało miejsca.

Źródło: escorenews.com
0
#dev1ce
wujas

dev1ce: To świetne uczucie wrócić do gry; jestem jeszcze trochę "zardzewiały"

dev1ce: To świetne uczucie wrócić do gry; jestem jeszcze trochę "zardzewiały"
Zdjęcie: Astralis

dev1ce: To świetne uczucie wrócić do gry; jestem jeszcze trochę "zardzewiały"

Nie będę kłamał, to świetne uczucie wrócić do gry! Jestem jeszcze trochę "zardzewiały", co widać w niektórych sytuacjach, ale ogólnie jestem po prostu szczęśliwy z powrotu i z tego, że znów czuję się częścią zespołu. Zawsze chodzi o drużynę i jestem rozczarowany wynikiem w turnieju CCT, ale sam powrót jest niesamowity. Wynik nie przyćmi jednak ogólnego pozytywnego odczucia. Jest tak wiele do poprawienia i jestem całkowicie przekonany, że jesteśmy na dobrej drodze i że od tego momentu będziemy tylko lepsi. Jako drużyna, ale także ja sam. Słaby wynik, dobre uczucie.

Źródło: Astralis.gg
+6
#cowana
wujas

cowana zamyka swoją działalność. Loord ponownie wolnym trenerem

Zdjęcie: cowana

cowana zamyka swoją działalność. Loord ponownie wolnym trenerem

Niemiecka organizacja ogłosiła, że oficjalnie kończy swoją działalność z powodu "międzynarodowych kryzysów". Oświadczenie cowany pojawiło się niedługo po tym, jak Thomas "Thomas" Utting rozwiązał swój kontrakt, mówiąc o "nieprzewidzianych okolicznościach", a Kevin "HS" Tarn opuścił zespół, powołując się na "niewypłacone pensje powodujące ciągły stres". Swoją pracę stracił też Mariusz "Loord" Cybulski, który spędził w nowych barwach na pozycji trenera niespełna dwa miesiące. Organizacja zapewnia, że "upewni się, aby wszelkie zaległości zostały spłacone do końca roku", a także, że wszyscy ich obecni gracze "mogą zmienić zespół w dowolnym momencie bez opłaty za transfer". Skład ex-cowana: Timo "Spiidi" Richter Denis "denis" Howell Stefan "stfN" Seier Ádám "kolor" Domoszlay Mariusz "Loord" Cybulski (trener)

Źródło: cowana
+5
#degster
szuster

degster po odpadnięciu z jesiennych finałów BLASTA: Oni grali dobrze, a my popełnialiśmy błędy

@degsterof

GG WP dla FaZe i NiPu, oni grali dobrze, a my popełnialiśmy błędy i nie daje nam to możliwości pokazania naszego najlepszego cs'a. W tym momencie to boli, ale wiem i wierzę że możemy to wykorzystać, abyśmy byli lepsi w przyszłości, przyjrzę się temu i dam z siebie wszystko jako gracz i jako osoba.

Gg wp to @FaZeClan and @NIPCS they played good we did mistakes and it doesn’t give us to show our best lvl of cs, its hurts at the moment but I know and I believe that we can use it to be better in future will take a look on it and do my best as a player and as a person

158
1
+10
Tagi:#degster#blastfall#twitter