Sponsor serwisu STS
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu STS
Sponsor serwisu STS
#epl#twitter#śmieszne#aristocracy#virtuspro#fnatic#cache#astralis#illuminar#ecs

jedqr: Wiem, że stać mnie na o wiele więcej niż to, co pokazałem na V4
Autor: puchinni ● 20 min temu

jedqr: Wiem, że stać mnie na o wiele więcej niż to, co pokazałem na V4
Zdjęcie: Wisła Kraków

jedqr: Wiem, że stać mnie na o wiele więcej niż to, co pokazałem na V4

W ostatnim czasie zrobiło się o was głośno, głównie przez sukcesy na V4. Staliście się na pewno drużyną, którą chciałaby pozyskać nie jedna organizacja, czy marka. Dlaczego właśnie Wisła Kraków?

Było parę ofert, ale wybraliśmy Wisłę All in! Games Kraków przez to, że mamy wspólne wizje, które się zgadzają. Chcemy się rozwijać i być minimum najlepszą drużyną w Polsce. Wiadomo, że Wisła zawsze walczy o najwyższe cele, tak samo, jak my, więc ta nić porozumienia się połączyła i głównie dlatego zdecydowaliśmy się na Wisłę.

Budowaliście skład Adwokacika od pewnego czasu. Zanim dołączyłeś do tej drużyny, przewijały się w niej takie nicki jak byali, czy TOAO. Czy wiesz, dlaczego drogi Adwokacika i tych zawodników się rozeszły?

Wtedy jeszcze nie byłem wewnątrz drużyny, więc dokładnie nie znam powodu, ale z tego, co wspominał SZPERO, mieli inną wizję gry i postanowili spróbować grać z kimś innym. Brakowało dwóch zawodników, więc wtedy padło na morelza, bo grał już z nimi wcześniej. Ja już kiedyś gadałem ze SZPEREM na temat wspólnego grania i odezwał się do mnie po pewnym czasie. Zagraliśmy pierwsze kwalifikacje, to był chyba ECS i doszliśmy do finału, w którym przegraliśmy, ale już wtedy wiedzieliśmy, że gra nam się klei i postanowiliśmy grać ze sobą dalej.

Który moment w waszej wspólnej grze był tym, podczas którego stwierdziliście, że to jest właśnie ten skład?

Wtedy jeszcze nie było wielkich planów co do Adwokacika. Dalej byliśmy mixem i nie trenowaliśmy, ale myślę, że te wszystkie sukcesy w kwalifikacjach pokazały, że mamy potencjał. Pokonywaliśmy takie drużyny jak Tricked czy Ancient. Wtedy już wiedzieliśmy, że to może być coś więcej i postanowiliśmy to pociągnąć dalej. Przełomowym momentem było też V4, na którym dużo udowodniliśmy i od tego momentu zaczęliśmy poważniej trenować. Odpuściliśmy sobie teraz rozgrywki online i niektóre turnieje, żeby skupić się na tworzeniu drużyny.

Wspomniałeś, że V4 było dla was przełomowym momentem. Mieliście jakieś oczekiwania wobec siebie, jadąc do Budapesztu?

Nie nastawialiśmy się na nic wielkiego. Chcieliśmy na pewno wyjść z grupy, bo bardzo chcieliśmy zagrać na tak dużej scenie, szczególnie na turnieju z tak dużą pulą nagród. Cel minimum osiągnęliśmy, a później zagraliśmy z Tricked, gdzie udowodniliśmy, na co nas stać. Miło wspominam ten mecz, zwłaszcza na Nuke’u i żałuję, że go nie wygraliśmy, ale właśnie to spotkanie pokazało nam, że możemy osiągać naprawdę fajne wyniki.

Na V4 rozegrałeś bardzo dobry turniej indywidualnie. W Polsce jesteś przez wielu postrzegany jako wschodząca gwiazda rodzimego CS-a. Czujesz, że rzeczywiście masz ten potencjał, czy nie zwracasz raczej uwagi na te głosy?

Słyszałem różne głosy, że jestem przebłyskiem na polskiej scenie i trochę o tym czytałem, ale dla mnie to nie jest nic poważnego. Wolę się nie podpalać, bo wiadomo, co się czasami dzieje z głową. Po prostu czytam te newsy, ale staram się ich nie zapamiętywać. Wiem, że stać mnie na o wiele więcej niż to, co pokazałem na V4. Na pewno moja forma była wtedy bardzo dobra, ale zdaje sobie sprawę z tego, że mogę rywalizować z tymi drużynami na porządku dziennym i nawet je pokonywać.

W ostatnim czasie brałeś też udział w testach w x-kom AGO. Powiedzmy, że ten temat jest już zamknięty, ale po wszystkim na pewno masz już jakieś przemyślenia. Uważasz, że podjąłeś dobrą decyzję, czy jednak dalej się nad tym zastanawiasz?

Na przestrzeni czasu uważam, że zrobiłem dobry krok – przynajmniej dla mnie. Z chłopakami gra mi się bardzo dobrze. Nadajemy na tych samych falach i w grze, i poza grą. Dodatkowo umiejętnościami też od siebie nie odstajemy i wiem, że będziemy na pewno tworzyć mocną i zgraną piątkę. Dodatkowo to jest po prostu Wisła Kraków, która gdzieś tam zawsze w mojej głowie była. Jako dziecko miałem marzenia, żeby zagrać w jakimś wielkim klubie i teraz się to spełnia, mimo że nie na boisku, ale na innej scenie.

Wcześniej byliście mixem, więc nie było wobec was konkretnych oczekiwań. Jeżeli wygracie, to dobrze, jeżeli nie, to trudno. Teraz będziecie grać dla Wisły Kraków, co może wiązać się z pewnego rodzaju presją. Odczuwacie coś takiego, czy staracie się o tym nie myśleć?

Wiadomo, że jakaś presja się pojawia, bo w końcu zyskaliśmy organizację i włodarze mają też wobec nas pewne oczekiwania i to rzeczywiście może się pojawić gdzieś z tyłu głowy, ale myślę, że jesteśmy na tyle dojrzałą ekipą, że poradzimy sobie z tą narzuconą presją. Chcemy być najlepsi w Polsce i staramy się nie narzucać sobie sami presji, żeby udowodnić, ile tak naprawdę możemy zrobić.

Jakie postawiliście sobie cele krótkoterminowe?

Chcielibyśmy wygrać WarmUP PLE, który odbywa się na PGA i to jest nasz najbliższy cel. Jeżeli chodzi o Mistrzostwa Polski, to chcielibyśmy dojść minimum do play-offów, ale po cichu celujemy też w finał, żeby udowodnić, że Wisła to nie jest tylko potęga w piłce nożnej. Jeżeli chodzi o rozgrywki online, to też myślimy co najmniej o play-offach. Nie chciałbym dużo mówić o odległych celach, ale na pewno chcielibyśmy zagrać na najbliższym Minorze.
+3
comments

gla1ve życzy powodzenia Aristocracy
Autor: xyz ● 24 min temu

@gla1ve_csgo
Doceniam słowa. Życzę wam powodzenia w przyszłości! Appreciate the words. I wish you guys good luck in the future!
+1
comments

TaZ: Dostaliśmy to na co zasłużyliśmy
Autor: xyz ● 27 min temu

@g5taz
Dostaliśmy to na co zasłużyliśmy! Dziękuję ESL za świetne zakwaterowanie i opiekę nad wszystkim! =) Pozdrawiam Astralis, uwielbiam wasze uśmiechy, które macie na twarzach przez cały czas, łatwe do rozmowy, trudne do grania =) You get what you deserve! Thank you @ESL for great accommodation and taking care of everything! =) Cheers to @astralisgg gotta love the smiles u guys have on your faces all the time, easy to talk, hard to play =)
+3
comments

aizy: Nie mogliśmy oczekiwać więcej
Autor: xyz ● 5 godz. temu

@aizylife
Świetne zakończenie ESL Pro League w Londynie... Nie mogliśmy oczekiwać więcej po zmianach w składzie itp. Jestem szczęśliwy z naszych wyników - niezła ostatnia mapa. GG Great end to Pro League here in London.. We couldn’t expect much more with the lineup changes etc.. Happy overall with our performance - not a bad last map either GG’s
+2
comments

Kjearbye po zwycięstwie z Aristocracy
Autor: xyz ● 6 godz. temu

@KjearbyeCS
Jestem dumny z mojego zespołu North, 16-0 na 3. mapie i dobrze się czuje. W listopadzie wracamy do Londynu, aby powalczyć o finały EPL w Danii! Proud of the team @TheNorthIsHere 16-0 on the 3rd map and it feels good Back to London in November, to fight for the EPL Finals in Denmark!
+2
comments

tudsoN powalczy dziś o awans na finały ECS - harmonogram
Autor: xyz ● 6 godz. temu

tudsoN powalczy dziś o awans na finały ECS - harmonogram
Zdjęcie: ROG

tudsoN powalczy dziś o awans na finały ECS - harmonogram

*ESEA MDL*
18:00 - Virtus.pro vs Japaleno
19:00 - Virtus.pro vs GamerLegion
20:00 - Virtus.pro Phoenix

*ECS*
20:00 - m1x vs  NiP
+4
comments

HS zna język polski? :)
Autor: puchinni ● 9 godz. temu

HS zna język polski? :)
+12
comments

Aristocracy żegna się z ESL Pro League
Autor: puchinni ● 9 godz. temu

Aristocracy żegna się z ESL Pro League
Zdjęcie: GCM/ Michał Konkol

Aristocracy żegna się z ESL Pro League

Aristocracy przegrało swój ostatni pojedynekw grupie z North. Polacy walczyli do ostatniej mapy, na której zostali zdemolowani. Overpass był zupełnie poza zasięgiem drużyny TaZa i przegrali tę mapę do 0. Aristocracy nie wygrało ani jednego pojedynku w grupie i tym sposobem pożegnało się z ESL Pro League.


Aristocracy 1:2 North

Nuke - 12:16
Train - 16:8
Overpass - 0:16
+5
comments
Następna strona