Sponsor serwisuSTS
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#hades
wojteksol

Czyżby hadesa dopadła karma?

+20
#hltv
wujas

degster: Niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić, a już wtedy miałem oferty z ich drużyn

Zdjęcie: BLAST Premier

degster: Niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić, a już wtedy miałem oferty z ich drużyn

Po tym jak grałem z OG na turnieju BLASTA, zobaczyłem, jakich mają trenerów — trener jest teraz naprawdę ważny w drużynie CS:GO — i jakiego mają prowadzącego. Bardzo interesująca była gra z nexą jako IGL-em. Najważniejszą rzeczą, jaką usłyszałem od nich, gdy dołączyłem do drużyny jako stand-in, było "możesz robić, co chcesz, a my dostosujemy się do ciebie". Nigdy wcześniej tego nie słyszałem. Zrozumiałem, że ci goście mogą dać mi to, czego chcę i że naprawdę mnie chcą. To naprawdę ważne dla mnie po grze ze Spirit, aby dołączyć do drużyny, która naprawdę mnie chce. Zabawne było to, że niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić i nie rozumieli, że już wtedy miałem oferty z ich drużyn (śmiech). [Masz na myśli na przykład mantuu?] Nie, nie, chodzi mi o inne drużyny (śmiech).

Źródło: HLTV
+13
#byali
wujas

byali z dobrą radą dla młodszego kolegi

@KEiiCS

Od dzisiaj jestem oficjalnie zawodnikiem organizacji 9INE! Fajne uczucie znów wrócić do treningów, a przede wszystkim do oficjalnych meczów!

As of today I am officially a player of the organization @9INEGG! It feels good to get back to practice again and, above all, to the official matches!

310
0
@byalics

Tylko kurwa nie trać motywacji 👿

81
0
@OfPolishStrike

Kamil lat 21 demencja, depreseja, polski cs

0
0
+125
Tagi:#śmieszne#byali#twitter#mieszne#kei#9ine