Sponsor serwisuSTS
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#hades
wojteksol

Czyżby hadesa dopadła karma?

+13
#hltv
wujas

degster: Niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić, a już wtedy miałem oferty z ich drużyn

Zdjęcie: BLAST Premier

degster: Niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić, a już wtedy miałem oferty z ich drużyn

Po tym jak grałem z OG na turnieju BLASTA, zobaczyłem, jakich mają trenerów — trener jest teraz naprawdę ważny w drużynie CS:GO — i jakiego mają prowadzącego. Bardzo interesująca była gra z nexą jako IGL-em. Najważniejszą rzeczą, jaką usłyszałem od nich, gdy dołączyłem do drużyny jako stand-in, było "możesz robić, co chcesz, a my dostosujemy się do ciebie". Nigdy wcześniej tego nie słyszałem. Zrozumiałem, że ci goście mogą dać mi to, czego chcę i że naprawdę mnie chcą. To naprawdę ważne dla mnie po grze ze Spirit, aby dołączyć do drużyny, która naprawdę mnie chce. Zabawne było to, że niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić i nie rozumieli, że już wtedy miałem oferty z ich drużyn (śmiech). [Masz na myśli na przykład mantuu?] Nie, nie, chodzi mi o inne drużyny (śmiech).

Źródło: HLTV
+10
#gla1ve
owange

gla1ve zawodził całą połówkę, ale ilu graczy potrafiłoby w takiej sytuacji wygrać takiego clutcha

@Maniac_CSGO

Tak, statystyki 0-0-14 od gla1ve'a były skandaliczne, wszyscy się z tym zgadzamy. Ale ilu znasz graczy, którzy mogą wygrać clutch 1v3 mając staty 0-0-14?

Yeah, the 0-0-14 statsline from gla1ve was outrageous, we all agree on that. Though how many players, do you know, can pull of a 1v3 clutch while being 0-0-14? #IEM

150
1
+18
Tagi:#gla1ve