Sponsor serwisuSTS
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#hades
wojteksol

Czyżby hadesa dopadła karma?

+20
#hltv
wujas

degster: Niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić, a już wtedy miałem oferty z ich drużyn

Zdjęcie: BLAST Premier

degster: Niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić, a już wtedy miałem oferty z ich drużyn

Po tym jak grałem z OG na turnieju BLASTA, zobaczyłem, jakich mają trenerów — trener jest teraz naprawdę ważny w drużynie CS:GO — i jakiego mają prowadzącego. Bardzo interesująca była gra z nexą jako IGL-em. Najważniejszą rzeczą, jaką usłyszałem od nich, gdy dołączyłem do drużyny jako stand-in, było "możesz robić, co chcesz, a my dostosujemy się do ciebie". Nigdy wcześniej tego nie słyszałem. Zrozumiałem, że ci goście mogą dać mi to, czego chcę i że naprawdę mnie chcą. To naprawdę ważne dla mnie po grze ze Spirit, aby dołączyć do drużyny, która naprawdę mnie chce. Zabawne było to, że niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić i nie rozumieli, że już wtedy miałem oferty z ich drużyn (śmiech). [Masz na myśli na przykład mantuu?] Nie, nie, chodzi mi o inne drużyny (śmiech).

Źródło: HLTV
+13
#s1mple
wojteksol

s1mple nie będzie miał tak łatwo podczas IEM Cologne

@ESEA

Z ostatniej chwili: Uczestnicy IEM Cologne przegłosowali, że s1mple będzie musiał grać z zawiązanymi oczami, aby reszta turnieju była bardziej sprawiedliwa. Już zdobywa trochę praktyki i stwierdził, że "może ich wyczuć, więc nie będzie to zbyt trudne".

Breaking news: Teams at #IEM Cologne have voted that @s1mpleO will need to play blindfolded to make it more fair for the rest of the competition. He’s getting some early practice in and stated “I can smell them so it won’t be too difficult”

154
6
+43
Tagi:#s1mple#mieszne#iemcologne