Sponsor serwisuSTS
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#hades
wojteksol

Czyżby hadesa dopadła karma?

+19
#hltv
wujas

degster: Niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić, a już wtedy miałem oferty z ich drużyn

Zdjęcie: BLAST Premier

degster: Niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić, a już wtedy miałem oferty z ich drużyn

Po tym jak grałem z OG na turnieju BLASTA, zobaczyłem, jakich mają trenerów — trener jest teraz naprawdę ważny w drużynie CS:GO — i jakiego mają prowadzącego. Bardzo interesująca była gra z nexą jako IGL-em. Najważniejszą rzeczą, jaką usłyszałem od nich, gdy dołączyłem do drużyny jako stand-in, było "możesz robić, co chcesz, a my dostosujemy się do ciebie". Nigdy wcześniej tego nie słyszałem. Zrozumiałem, że ci goście mogą dać mi to, czego chcę i że naprawdę mnie chcą. To naprawdę ważne dla mnie po grze ze Spirit, aby dołączyć do drużyny, która naprawdę mnie chce. Zabawne było to, że niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić i nie rozumieli, że już wtedy miałem oferty z ich drużyn (śmiech). [Masz na myśli na przykład mantuu?] Nie, nie, chodzi mi o inne drużyny (śmiech).

Źródło: HLTV
+13
#shox
wojteksol

Ciężko być profesjonalnym graczem w Ameryce

@MosesGG

Róbcie sobie te wszystkie memy o NA CS, ale shox wytrzymał w zespole z Ameryki Północnej tylko 6 miesięcy przez wypalenie spowodowane szalonym przekładaniem, komplikacjami związanymi z podróżami i przeładowanym kalendarzem CsS-a. To są czynniki, z którymi gracze z obu Ameryk wiążą swoje życie i karierę, a do tego dochodzą jeszcze oczekiwania co do wyników.

Make all the memes about NA CS you'd like but shox only lasted 6 months in an NA team bc of burnout due to crazy scheduling, travel complications, and an overloaded cs calendar. These are factors NA/SA players make a life and career out of, on top of performance expectations

642
22
+8
Tagi:#shox#twitter#moses